YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

25 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

26 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda HIDDEN JEWELS (3) koşudaki favori isimdir.BLACK WASP (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KUBANGO (6) ve GÖLALAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla SHESHBESH (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALEMİN KRALI (1) en yakın takipçisi olacaktır.KORİK (5) ve DURDEN (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi formuyla DAILY MAIL (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BIG MAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.PROXIMO (2) ve MY SOUL (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki VELİ CAN KIZI (5) ve KASMANBEY (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MENGÜBERT (1) en yakın takipçileri olacaktır.GÜLFEM (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki MY SWEET LADY (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BÖRTEÇİNE (6) en yakın takipçisi olacaktır.GÖZDE GELİN (5) ve ELMİRA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Deneyimli jokeyiyle BEREN SULTAN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARD GOLD (10) en yakın takipçisi olacaktır.TOUCHDOWN (2) ve WILD OF WESTPORT (13) sonraki ihtimallerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN