YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 20 Eylül İstanbul 2. Altılısını doğru ederek 327 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin. // 18 Eylül Pazartesi günü Bursa yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 38.667,57 TL, 22 Eylül Cuma günü yapılacak Bursa yarışlarına devretti.

25 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

26 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda HIDDEN JEWELS (3) koşudaki favori isimdir.BLACK WASP (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KUBANGO (6) ve GÖLALAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla SHESHBESH (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALEMİN KRALI (1) en yakın takipçisi olacaktır.KORİK (5) ve DURDEN (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi formuyla DAILY MAIL (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BIG MAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.PROXIMO (2) ve MY SOUL (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki VELİ CAN KIZI (5) ve KASMANBEY (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MENGÜBERT (1) en yakın takipçileri olacaktır.GÜLFEM (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki MY SWEET LADY (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BÖRTEÇİNE (6) en yakın takipçisi olacaktır.GÖZDE GELİN (5) ve ELMİRA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Deneyimli jokeyiyle BEREN SULTAN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARD GOLD (10) en yakın takipçisi olacaktır.TOUCHDOWN (2) ve WILD OF WESTPORT (13) sonraki ihtimallerdir.