YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

25 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

26 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda HIDDEN JEWELS (3) koşudaki favori isimdir.BLACK WASP (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KUBANGO (6) ve GÖLALAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla SHESHBESH (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALEMİN KRALI (1) en yakın takipçisi olacaktır.KORİK (5) ve DURDEN (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi formuyla DAILY MAIL (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BIG MAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.PROXIMO (2) ve MY SOUL (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki VELİ CAN KIZI (5) ve KASMANBEY (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MENGÜBERT (1) en yakın takipçileri olacaktır.GÜLFEM (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki MY SWEET LADY (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BÖRTEÇİNE (6) en yakın takipçisi olacaktır.GÖZDE GELİN (5) ve ELMİRA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Deneyimli jokeyiyle BEREN SULTAN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARD GOLD (10) en yakın takipçisi olacaktır.TOUCHDOWN (2) ve WILD OF WESTPORT (13) sonraki ihtimallerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN