YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

27 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

27 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili BEYZAM (2-9) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla CAIRO (3) ciddi rakibi olup son yarışını ölçü almadığımız ELİFCAN (6) ve GÜLGÜMÜŞKAN (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken ADALI HALİL (2), iyi bir form yakalamış olan GÖRGÜNCAN (1), son yarışlarını ölçü almadığımız DİLBER GÜLÜ (3) ve SİNGAPORE PRENSİ (5) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Aynı mesafeli son startıyla dikkat çeken DESPEDIDA (5), kum pistteki koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan THINKING OF YOU (10) ve WIN RIVER GIRL (11) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup AKANDASU (1) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

4.Koşu: Etkili jokeyiyle son startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan SAKE BOMB (4), kum pistteki son koşularında istikrarlı bir performans sergilemiş olan COCHABAMBA (2) ve KAIMOS (1) birlikte şans verdiğimiz isimler olup MASCHERANO (3) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız KADHAN (1) ilk şanslı isimdir. Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren MİRZALAĞA (7) ciddi rakibi olup iyi form durumuyla PARPALİ (8) ihmal edilmemelidir. BURUKMERT (3) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Aynı pistteki son startını kazanmış olan BİLGİLİKIZ (2), iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan DOĞU PINARI (5) ve tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız HAYAT NUR (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. HAYAL PERİSİ (6) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan MISS WINER (5) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İstikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken TARSUS BEYAZI (10) ciddi rakibi olup DANCE (2) ihmal edilmemelidir. SEFİRE SULTAN (7) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Aynı pistteki son iki startını da rahat kazanmış olan BOTANVADİSİ (5) öncelikle şans verdiğimiz isim olup kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren AMIGRA (3) ve TORO TORO (2) ciddi rakipleridir. CAMELOT (4) ihmal edilmemelidir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN