YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

27 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

27 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken BABADOĞAN (1) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan OĞLUM İSMAİL (6) ciddi rakibi olup KÜÇÜKOĞLUM (5) ve GRAYEMPIRE (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki son startını çok rahat kazanmış olan KÜLÜNK RÜZGAR (6) ve tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız CAMPS BAY (2) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup FERHATHAN (9) ciddi rakipleridir. TATARINOĞLU (3) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Aynı pistteki son startında uyumlu binicisiyle çok rahat bir birincilik elde etmiş olan ekürili İÇİL (1-3) ilk şanslı isimdir. NURLUTAÇ (4) ciddi rakibi olup SULTANPELİN (6) ihmal edilmemelidir. KIZIM İDİL (2) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: İyi form durumunu aynı pistteki son yarışlarına da yansıtmış olan AUBERON (1) etkili jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Son startıyla dikkat çeken USLUHAN (8), artan form durumuyla FLASH IS BACK (6) ve BEYNAM (4) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Kum pistteki son startını çok rahat kazanmış olan İLKAAN (3), iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan LEMNOS (8) ve MY ROYAL SUN (1) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup VICTORY RHYTHM (4) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Uzun aradan sonra start alacak olan GÜNGÖR AĞA (9) iyi form durumuyla ilk şanslı isimdir. Artan form durumunu son koşularına da yansıtmış olan YİĞİTSOY (3) ciddi rakibi olup ekürili KAVAKLI (7-6) ihmal edilmemelidir. Ekürili ŞAFAKHANIM (10-5) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusuyla dikkat çeken BLOW THE WIND (2) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan PATIENT (3), hafif kilolu AKOYA PEARL (9) ve AMPHITRITE (6) ciddi rakipleridir. 

İzmir yarışlarına ait bülten ve dergilerin tahminleri için tıklayın 

25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN