YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

27 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

27 Kasım Ozibey İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Keyifli günler, 


1.AYAK: Handikap 14 mücadelesinde genellikle sürpriz sonuçla ayrıldığı için kimin ne yapacağı belli olmuyor, her zaman yaptığım gibi HEPSİ diyerek rahat bir yarış izlemek istiyorum. 

2.AYAK: Çalışmalarında da olumlu yönde etki veren 2-BOMBA son çıktığı 2000 metrelik mesafe yarışında 2.29.78'lik derecesi ile 3 boy geç çıkmasına rağmen güzel bir 3.lük çıkaran safkan azalan mesafede favorimdir. Değişen jokeyi MUSTAFA ÇİÇEK ile piste çıkan safkan 6-SULTANPELİN son yarışına nazaran ağırlaşan kilosu ve 1.55.45'lik derecesi ile favori safkanımın yakın rakibidir. Bomboş kilosu ile ve mesafeye uyum sağlayacağını düşündüğüm 9-ÜNÜBOL kuponlarda bulunması gerekir. Vasat giden yarışlarının ardından pistteki görünümü ile sürprize aday 8-PEYZAJ'a bir çizgi çekmenizde yarar vardır. Kafkaslı yavrusu 11-AŞKSELL sinyalli olup mesafede etkili olabilir, son olarak bu mesafede ekürisüne ne kadar güvenmesem de 3-İYONE tecrübeli binicisi ile göz arda edilmemeli. 

3.AYAK: Maiden mücadelede gerek derecesi ile gerek koştuğu yarışları ile form ve favori konumda bulunan safkan 1-AUBERON tekrardan tecihleyen Özcan Yıldırım ile kazanacağını düşünüyor, GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum. 

4.AYAK: Pist ve mesafeye yatkın safkan 3-İLKAAN Özcan Yıldırım ile bir birincilik daha elde edebilir favorimdir. Önde birçok safkanın süratlendireceği mücadelede yararlanacağını düşündüğüm 2-BAVİ REŞ ihmal edilmemelidir. Ağır kilosuna rağmen kalitesini bu mücadelede de ortaya koyabileceğini düşündüğüm 1- MY ROYAL SUN olacaktır. 

5.AYAK: Aprantilere mahsus bu mücadelede açıkçası bilgi sahibi değilim, Zorlu ve geliri hepsi olan mücadelede sıralamam şablonumda olacaktır. 

6.AYAK: Sprint mesafesini ayarladığı taktirde birinciliğe ulaşmasını beklediğim 5-RED QUEEN favorimdir, alternatif tekimdir. Son 2.lik ile beğenimi toplayan ve 2200 metrelik mesafede 2.25.89'luk derecesi ile 12-RIO FACE, öndeki hızlı temposu ve değişen jokeyi ile 7-VIVA LA VIDA idmanlarındaki 800'lük mesafelerinde olumlu şekilde koştuğunu test ettiğim 10-KIZIL GÜNEŞ ve uzayan mesafede etkili koşacak 8-ŞEKER YILDIZI mücadele için yeterli olur. 

H
2-6-9-8-11-3
1 TEK
3-2-1
4-3-10-2
5 TEK

47 TL

Bol şanslar dilerim. 

İzmir yarışlarına ait bülten ve dergilerin tahminleri için tıklayın İzmir yarışlarına ait beygir.com'un tahmin, yorum ve analizleri için tıklayın 


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN