YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

27 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

27 Kasım Ozibey İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Keyifli günler, 


1.AYAK: Handikap 14 mücadelesinde genellikle sürpriz sonuçla ayrıldığı için kimin ne yapacağı belli olmuyor, her zaman yaptığım gibi HEPSİ diyerek rahat bir yarış izlemek istiyorum. 

2.AYAK: Çalışmalarında da olumlu yönde etki veren 2-BOMBA son çıktığı 2000 metrelik mesafe yarışında 2.29.78'lik derecesi ile 3 boy geç çıkmasına rağmen güzel bir 3.lük çıkaran safkan azalan mesafede favorimdir. Değişen jokeyi MUSTAFA ÇİÇEK ile piste çıkan safkan 6-SULTANPELİN son yarışına nazaran ağırlaşan kilosu ve 1.55.45'lik derecesi ile favori safkanımın yakın rakibidir. Bomboş kilosu ile ve mesafeye uyum sağlayacağını düşündüğüm 9-ÜNÜBOL kuponlarda bulunması gerekir. Vasat giden yarışlarının ardından pistteki görünümü ile sürprize aday 8-PEYZAJ'a bir çizgi çekmenizde yarar vardır. Kafkaslı yavrusu 11-AŞKSELL sinyalli olup mesafede etkili olabilir, son olarak bu mesafede ekürisüne ne kadar güvenmesem de 3-İYONE tecrübeli binicisi ile göz arda edilmemeli. 

3.AYAK: Maiden mücadelede gerek derecesi ile gerek koştuğu yarışları ile form ve favori konumda bulunan safkan 1-AUBERON tekrardan tecihleyen Özcan Yıldırım ile kazanacağını düşünüyor, GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum. 

4.AYAK: Pist ve mesafeye yatkın safkan 3-İLKAAN Özcan Yıldırım ile bir birincilik daha elde edebilir favorimdir. Önde birçok safkanın süratlendireceği mücadelede yararlanacağını düşündüğüm 2-BAVİ REŞ ihmal edilmemelidir. Ağır kilosuna rağmen kalitesini bu mücadelede de ortaya koyabileceğini düşündüğüm 1- MY ROYAL SUN olacaktır. 

5.AYAK: Aprantilere mahsus bu mücadelede açıkçası bilgi sahibi değilim, Zorlu ve geliri hepsi olan mücadelede sıralamam şablonumda olacaktır. 

6.AYAK: Sprint mesafesini ayarladığı taktirde birinciliğe ulaşmasını beklediğim 5-RED QUEEN favorimdir, alternatif tekimdir. Son 2.lik ile beğenimi toplayan ve 2200 metrelik mesafede 2.25.89'luk derecesi ile 12-RIO FACE, öndeki hızlı temposu ve değişen jokeyi ile 7-VIVA LA VIDA idmanlarındaki 800'lük mesafelerinde olumlu şekilde koştuğunu test ettiğim 10-KIZIL GÜNEŞ ve uzayan mesafede etkili koşacak 8-ŞEKER YILDIZI mücadele için yeterli olur. 

H
2-6-9-8-11-3
1 TEK
3-2-1
4-3-10-2
5 TEK

47 TL

Bol şanslar dilerim. 

İzmir yarışlarına ait bülten ve dergilerin tahminleri için tıklayın İzmir yarışlarına ait beygir.com'un tahmin, yorum ve analizleri için tıklayın 


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN