YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Kasım 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

28 Kasım Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ÖZBİLGİN (7) koşudaki favori isimdir.BÜTÜNHABER (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ERKUTAY (3) ve GÖKSULTAN (10) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ZORBEZİRGAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KEREMEFE (10) en yakın takipçisi olacaktır.HASAN ABİ (3) ve BABASEYFİ (7) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki MATALON (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.SAWYER (3) en yakın takipçisi olacaktır.SERBEYHAN (10) ve THASSOS (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi durumdaki TRANSİT (8) ve OSMAN DEDE (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MÜDERRİS (5) ciddi rakipleri olacaktır.PELENİNKIZI (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Artan formuyla NYMPHADORA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AĞA BAKIRTAŞ (9) ciddi rakibi olacaktır.WEST GROVE (4) ve LATINAGIRL (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan TEREX (5) koşudaki favori isimdir.GAZELLE EYES (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.WHO IS THAT CHICK (8) ve LADY FALCON (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki YAPRAK KIZ (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜÇLÜBERKAY (4) en yakın takipçisi olacaktır.TRUVAPRENSİ (8) ve CUKKA (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla TEZCANLI (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EFE YÜREK (5) en yakın takipçisi olacaktır.DEMİRÇOCUK (6) ve SAYGON (14) sonraki ihtimallerdir.

Bursa yarışlarına ait bülten ve dergilerin tahminleri için tıklayın 
Bursa yarışlarına ait nesine.com'un tahmin, yorum ve analizleri için tıklayın 


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN