YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

29 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

29 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ATİKTAY (2) kazanmaya en yakın isimdir. Tabela dışı kaldıkları son koşularını ölçü almadığımız ARASHAN (1), TUNAHANBEY (3) ve KARAESER (4) iyi form durumlarıyla ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularında uyumlu binicisiyle başarılı neticeler elde etmiş olan BENGUN (3) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan LEA (4) ve SHIBUMI (6) ciddi rakipleridir. COELACANTHE (1) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: Başarılı koşularıyla dikkat çeken OĞLUMEJDER (8) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Aynı pistteki ilk startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan ÇELEKAN (3), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan BÜYÜK LODOS (2) ve BABAKAFKAS (1) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pistteki ilk startında çok rahat bir birincilik elde etmiş olan RUMET (1) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla ARDALI (2) ciddi rakibi olup hafif kilo avantajıyla JUST EAGLE (3) ihmal edilmemelidir. Bir süredir start almamış olan ALİNAM (4) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son startını birincilikle tamamlamış olan ÇAĞLARKAN (2), iyi bir form yakalamış olan ESMER EFE (4) ve son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan TOMMİKS (1) sırasıyla şans verdiğimiz isimler olup KALAYCIKAYA (5) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pistteki ilk startında etkili jokeyiyle dikkat çekici bir ikincilik elde etmiş olan GEZGİNCİ (2) kazamaya en yakın isimdir. TİREBOLU (7) ciddi rakibi olup iyi bir form yakalamış olan TEKBABA (6) ihmal edilmemelidir. DABHAN (1) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: İyi form durumunu aynı pistteki son yarışlarına da yansıtmış olan SAHİBE (5) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren HÜRKUŞ (4) ciddi rakibi olup JINS PRIDE (2) ihmal edilmemelidir. LADİN (1) sonraki ihtimaldir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN