YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Kasım 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

29 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Uyumlu binicisiyle GELDİKAYA (1), aynı mesafeli son startıyla dikkat çeken MISS ERCİŞ (6) ve iyi bir form yakalamış olan UÇAR KAAN (4) birlikte şans verdiğimiz isimler olup aynı pistteki son koşusunu tabela da tamamlamış olan KORSANKIZI (5) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan DÜLDÜLBİR (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız VICTORY CHARM (1) ciddi rakibi olup iyi form durumuyla CAPITANE (3) ihmal edilmemelidir. MOONBOW (4) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Kum pistte aynı mesafeli son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan CRUSH PASSES (2) ilk şanslı isimdir. Aynı pistteki son yarışlarını rahat kazanmış olan ekürili RACON (1-7) ciddi rakibi olup JOLLY ROGER (3) ihmal edilmemelidir. BLACK GARD (6) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken VİNDIRHAT (2) devam eden formuyla kazanmaya en yakın isimdir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan FOBİ (6) ve ŞUBATHAN (1) ciddi rakipleri olup GOBAKLI (8) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Uyumlu binicisiyle kum pistteki son koşularını birincilikle tamamlamış olan DALLICALI (4) ilk şanslı isimdir. Son yarışını ölçü almadığımız DİDİMOĞLU (2) ciddi rakibi olup iyi bir form yakalamış olan KARA KANTOS (1) ihmal edilmemelidir. Ekürili DİGOR (3-5) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan AKAYLA (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken SANGRIA (1) ciddi rakibi olup LEATHER BAG (9) ihmal edilmemelidir. Ekürili GÜNÜN ŞAMPİYONU (8-5-7) sonraki ihtimaldir.

Diyarbakır yarışlarına ait ulusal ve yerel gazetelerin tahminleri için tıklayın 

Diyarbakır yarışlarına ait bülten ve dergilerin tahminleri için tıklayın 
Diyarbakır yarışlarına ait liderform.com.tr'nin tahmin, yorum ve analizleri için tıklayın 


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN