YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

3 Kasım Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan BEYZAM (1), aynı pistteki ilk koşularıyla dikkat çeken WIN RIVER GIRL (8) ve tecrübeli jokeyiyle PRENSES NEHIR (7) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız OCEAN GODDESS (6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Artan formunu son startına da yansıtmış olan BENAZİR KIZ (1) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Çim pistteki son koşusunu birincilikle tamamlamış olan BURCUTAY (4), iyi bir form yakalamış olan AKANHAN (2) ve son yarışını rahat kazanmış olan İMKANSIZIM (5) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Artan form durumuyla KARAESER (5), aynı pistteki son startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan BORDALI (2), iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan HASANŞAH (3) ve hafif kilo avantajıyla REİS BABA (6) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız I SAW THE SUN (3), artan form durumunu son koşularına da yansıtmış olan MAGFELLOW (1), aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken LADY KRAKOW (8) ve TÜRÜTCAN (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan MARK HOLMES (3) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan BRAVE APTE (6) ciddi rakibi olup KUPA ASI (5) ihmal edilmemelidir. MANCINI (11) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kum pist koşularıyla dikkat çeken AUF WIEDERSEHEN (2) ve COCHABAMBA (3) devam eden form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumları ve etkili jokeyleriyle SAWYER (6) ve COUNT ON YOU (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Aynı pistteki iki startını da çok rahat kazanmış olan TOUCH THE WOLF (5) devam eden formu ve usta jokeyiyle birinciliğe en yakın isimdir. Artan form durumuyla HELGALEIN (3), son yarışlarıyla dikkat çeken RUMBA (9) ve BOTANVADİSİ (7) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız SELLY (6) tecrübeli jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Artan form durumuyla ASLA VAZGEÇEMEM (1) ciddi rakibi olup DESPEDIDA (2) ve son startıyla dikkat çeken UZAKARA (8) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

9.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu kazanmış olan ÖZREİS (3), son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan HERGELE (1) ve hafif kilo avantajıyla EGEBEYİ (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumuyla ERAYHAN (5) ciddi rakipleridir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN