YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Kasım 2016 Perşembe

GanyanTime.com

3 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumuyla çim pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ESRAR DEDE (4) birinciliğe en yakın isimdir. Uyumlu binicisiyle İÇİL (2) ve BAYKETENCİ (1) ciddi rakipleri olup son yarışlarıyla dikkat çeken hafif kilolu ASTURBO (8) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Son startını rahat kazanmış olan MİTO (9), uyumlu binicisiyle son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan CANŞEN (1), son yarışlarıyla dikkat çeken RIVER CAT (5) ve son koşusunu ölçü almadığımız hafif kilolu VIVA LA VIDA (10) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Aynı pistteki son koşularında uyumlu binicisiyle başarılı neticeler elde etmiş olan ÇEŞME FIRTINASI (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan GÖZALAN (2) ve SPEEDYBOY (5) ciddi rakipleridir. TEZCANLI (6) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan DEMİRTÜTÜN (2) ve kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren ÇARÇIRA (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Bir önceki startını etkili jokeyiyle çok rahat kazanmış olan NURSENA (4) ciddi rakibi olup MIDAS TOUCH (3) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle RENGÜL (1), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ZABALAM (2) ve aynı pistteki son startını kazanmış olan FETHİYE (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Artan form durumuyla FAUSTİNO (3) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren LEMNOS (5) uyumlu binicisiyle birinciliğe en yakın isimdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız MY ROYAL SUN (1), başarılı koşularıyla dikkat çeken KANATORYA (4) ve iyi form durumuyla THE LAST LEGEND (2) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız EFE BABA (7), iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan CANIM MİRA (1) ve kilo avantajıyla TUMBULEFE (6) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup uyumlu jokeyiyle İLKSEN (5) ciddi rakipleridir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN