YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

30 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ULAŞTAY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRKIR HAT (2) ciddi rakibi olacaktır.ÇİÇEKKAYA (8) ve SAADKAYA (4-3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KIRPAPATYA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ADALETKAYA (4) ciddi rakibi olacaktır.KIMIZ (6) ve BÜNYAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Formda olan ATAŞTACUS (1) koşudaki favori isimdir.LASER BOY (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ONASSIS (4) ve TOMS TO TOMS (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla DEMİRGÜLLÜ (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PATUŞKA KIZI (4) en yakın takipçisi olacaktır.KURTAR ZEYNA (1) ve LAPRAS (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla ÇAKABEY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.AGRESIF (2) en yakın takipçisi olacaktır.BALOTELLI (6) ve MIGHTY RIVER (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YÜRÜSURHAT (8) ve ULUDAĞKAYA (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARAÇDAĞLI (3) ciddi rakipleri olacaktır.KIZMAZ OĞLU (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla HABERBEYİ (11) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAZANOĞLU (2) en yakın takipçisi olacaktır.AĞA OSMAN (6) ve MİANUR (4) sonraki ihtimallerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN