YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

29 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

30 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ULAŞTAY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRKIR HAT (2) ciddi rakibi olacaktır.ÇİÇEKKAYA (8) ve SAADKAYA (4-3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KIRPAPATYA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ADALETKAYA (4) ciddi rakibi olacaktır.KIMIZ (6) ve BÜNYAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Formda olan ATAŞTACUS (1) koşudaki favori isimdir.LASER BOY (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ONASSIS (4) ve TOMS TO TOMS (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla DEMİRGÜLLÜ (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PATUŞKA KIZI (4) en yakın takipçisi olacaktır.KURTAR ZEYNA (1) ve LAPRAS (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla ÇAKABEY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.AGRESIF (2) en yakın takipçisi olacaktır.BALOTELLI (6) ve MIGHTY RIVER (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YÜRÜSURHAT (8) ve ULUDAĞKAYA (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARAÇDAĞLI (3) ciddi rakipleri olacaktır.KIZMAZ OĞLU (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla HABERBEYİ (11) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAZANOĞLU (2) en yakın takipçisi olacaktır.AĞA OSMAN (6) ve MİANUR (4) sonraki ihtimallerdir.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN