YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

30 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

30 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ASHRAQA (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TEMEL REİS (7-6) en yakın takipçisi olacaktır.ISTANBUL HOUSE (3) ve MAGIC BULLET (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki OĞLUM BARAN (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ZİLZAAL (2) en yakın takipçisi olacaktır.BOZBABA (4) ve BÜYÜK YENER (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Formda olan GEZEGEN (5) koşudaki favori isimdir.SİLAH (6-4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TORNACI (1) ve BAKIRCIBEY (9) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki REKOR (6) ve DİŞİ ASLAN (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EDERLEZI (3) ciddi rakipleri olacaktır.İNCEDİKEN (5-7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla CHACHKOVA (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CURVE (5-10) ciddi rakibi olacaktır.LUCKY MOMENT (6) ve DUKE OF KENT (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan GÜLENYÜZ (1) koşudaki favori isimdir.İLKADIM (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.NADİR BEY (4) ve UÇANDAĞ (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla MY BABOŞ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WEST LIFE (10) en yakın takipçisi olacaktır.ENTERTAINMENT (4) ve BORANTAY (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki MAVİŞ HANIM (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.AHUBALASI (8) en yakın takipçisi olacaktır.FERACEHAN (9) ve BUHARALI (3-1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.