YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine Yeni 7'li Ganyan tahmin sayfalarımız yayında. TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ.

30 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

30 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ASHRAQA (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TEMEL REİS (7-6) en yakın takipçisi olacaktır.ISTANBUL HOUSE (3) ve MAGIC BULLET (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki OĞLUM BARAN (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ZİLZAAL (2) en yakın takipçisi olacaktır.BOZBABA (4) ve BÜYÜK YENER (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Formda olan GEZEGEN (5) koşudaki favori isimdir.SİLAH (6-4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TORNACI (1) ve BAKIRCIBEY (9) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki REKOR (6) ve DİŞİ ASLAN (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EDERLEZI (3) ciddi rakipleri olacaktır.İNCEDİKEN (5-7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla CHACHKOVA (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CURVE (5-10) ciddi rakibi olacaktır.LUCKY MOMENT (6) ve DUKE OF KENT (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan GÜLENYÜZ (1) koşudaki favori isimdir.İLKADIM (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.NADİR BEY (4) ve UÇANDAĞ (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla MY BABOŞ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WEST LIFE (10) en yakın takipçisi olacaktır.ENTERTAINMENT (4) ve BORANTAY (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki MAVİŞ HANIM (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.AHUBALASI (8) en yakın takipçisi olacaktır.FERACEHAN (9) ve BUHARALI (3-1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


17.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN