YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 ŞUBAT YARIŞLARINA AİT TÜM İÇERİKLER ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

4 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

4 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KIRKPINAR (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİLGEKURT (1-4) ciddi rakibi olacaktır.SEMADA YILDIZ (3) ve RÜZGARIN RUHU (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ÇAĞ TUFANI (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BLACK WASP (2) en yakın takipçisi olacaktır.EL SUENA (5) ve DONTLOOSEDCONTROL (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla DERİN SULTAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖZYAŞI GECESİ (1) ciddi rakibi olacaktır.GÜZELKAYA (4) ve KIZIMESRA (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KIRDENİZ (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.ERKMEN (2) ciddi rakibi olacaktır.AZMİ REİS (7) ve YOL BULAN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan YEŞİL YOL (4) koşudaki favori isimdir.RODOSTO (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BABA AHMET (10) ve KUZEN (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki REKOR (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.IVANHOE (2) en yakın takipçisi olacaktır.STORM KHAN (6) ve PARTY MAKER (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan SEYYAH (6) koşudaki favori isimdir.ESKAYRA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AZİZOĞLU (4) ve URFAGÜLÜ (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla BOBUSHKA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MOTHER OF DRAGONS (1) ciddi rakibi olacaktır.GÖLALAN (6) ve PERHANE (4) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki HATCHE (9) ve FARİLYALI (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.ESTERGON (2) en yakın takipçileri olacaktır.GOLDEN TICKET (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN