YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

4 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

4 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KIRKPINAR (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİLGEKURT (1-4) ciddi rakibi olacaktır.SEMADA YILDIZ (3) ve RÜZGARIN RUHU (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ÇAĞ TUFANI (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BLACK WASP (2) en yakın takipçisi olacaktır.EL SUENA (5) ve DONTLOOSEDCONTROL (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla DERİN SULTAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖZYAŞI GECESİ (1) ciddi rakibi olacaktır.GÜZELKAYA (4) ve KIZIMESRA (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KIRDENİZ (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.ERKMEN (2) ciddi rakibi olacaktır.AZMİ REİS (7) ve YOL BULAN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan YEŞİL YOL (4) koşudaki favori isimdir.RODOSTO (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BABA AHMET (10) ve KUZEN (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki REKOR (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.IVANHOE (2) en yakın takipçisi olacaktır.STORM KHAN (6) ve PARTY MAKER (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan SEYYAH (6) koşudaki favori isimdir.ESKAYRA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AZİZOĞLU (4) ve URFAGÜLÜ (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla BOBUSHKA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MOTHER OF DRAGONS (1) ciddi rakibi olacaktır.GÖLALAN (6) ve PERHANE (4) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki HATCHE (9) ve FARİLYALI (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.ESTERGON (2) en yakın takipçileri olacaktır.GOLDEN TICKET (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN