YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

4 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

4 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KÜÇÜKŞİLAN (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.USLUKIZ (12) en yakın takipçisi olacaktır.KARAGÜLÜM (6) ve GÖKSULTAN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla CAMPS BAY (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PEKİN GOLD (3) en yakın takipçisi olacaktır.BARBARIAN (4) ve HARMANDALI (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki RED QUEEN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.PATIENT (5) en yakın takipçisi olacaktır.SEPTEMBER WIND (1) ve ILARIA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi formuyla HAKEDEN (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY HATUN (8) en yakın takipçisi olacaktır.KRALİÇEM (7) ve ÖZPEMBE (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki DRUMMER (2) ve STILL WAITING (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PEDALIZA (10) en yakın takipçisi olacaktır.LONG WAY (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla BORAHANBEY (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.İNSUYU (7-3) en yakın takipçisi olacaktır.LİDERAĞA (5) ve İYONE (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan BİLGİNİNOĞLU (4) koşudaki favori isimdir.GÜLERCE (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YİĞİTSOY (12) ve AĞACEMAL (2) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN