YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

5 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

5 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan QUEEN MELİSA (3) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Etkili jokeyiyle son yarışını kazanmış olan MISS HELİN (5) ciddi rakibi olup INTO STAR (2) ve BALKA (4) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken SHANDA (6), artan formunu son yarışlarına da yansıtmış olan MINT COPY (7), çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan TO BE BY YOUR SIDE (8) ve OLGO (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken DİRANŞAN (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki son koşularını kazanmış olan ekürili HAYAT NUR (8-4) ciddi rakibi olup iyi bir form yakalamış olan ÇAKIRCELEP (1) ihmal edilmemelidir. ARASHAN (5) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken BOGDANOVIC (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup KOCA BABA (3) ciddi rakibidir. DOWN TOWN (2) ve OĞLUM SIRAÇ (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son startını kazanmış olan WAVE RUNNER (7), iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan hafif kilolu COMFORT ZONE (9) ve son yarışını ölçü almadığımız CAMELOT (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. KAKAO (4) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ASLANSTAR (4), tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız FEYAZAN (1) ve TORUN CALLAS (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. KAZİMBABA (2) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Uyumlu binicisiyle aynı pistteki son startını kazanmış olan BELA MİYA (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren GÖNÜLGÜZELİ (3) ve hafif kilolu ARAP EDA (5) ciddi rakipleri olup SULTANHAN (1) ihmal edilmemelidir.


23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN