YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

4 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

5 Kasım Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken MASTAR KIZI (1) ilk şanslı isimdir. Tecrübeli jokeyiyle YEŞİLMİŞİK (4) ciddi rakibi olup iyi form durumuyla KARDELİNA (2) ihmal edilmemelidir. Son koşularını ölçü almadığımız PINK DIAMOND (3) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Çim pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan KALANTOR (1) devam eden form durumuyla ilk şansa sahiptir. Son startını ölçü almadığımız ÇUVALDIZ (2) ve uyumlu jokeyiyle UÇAN MERT (5) ciddi rakipleri olup EDİZHAN (7) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken WAR LORD (6), WIN THE WEST (7) ve AKANDASU (8) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. UHTI PUHTI (5) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan STRATEGICALLY (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumuyla FORTE (6) ve son yarışlarıyla dikkat çeken EYOTA (3) ciddi rakipleri olup MAHREM (5) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren SİBİRYALI (3), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan SEZAR (2) ve son startını ölçü almadığımız YÜCELİR (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. SEDATBEY (7) ciddi rakipleridir.


6.Koşu: Aynı pistteki aynı mesafeli ilk startını etkili jokeyiyle rahat kazanmış olan BLUE MOONLIGHT (3) ilk şanslı isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken GARNET (1) ciddi rakibi olup UNTOUCHABLE GIRL (5) sonraki ihtimaldir. YAĞMURCAN (2) sürpriz şansına sahiptir.

7.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız TAMGA (5), artan form durumuyla MISS ELENI (3), aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken BEYAZ BULUT (1) ve ERSÖZLÜ (2) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

8.Koşu: Çim pistte start aldığı iki koşuda da rahat birincilikler elde etmiş olan GÜRSU (2) devam eden form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. İyi form durumları ve etkili jokeyleriyle AKARNEJAT (1) ve HAKTAN BEY (3) ciddi rakipleri olup ÇİFTE KAVRULMUŞ (6) sonraki ihtimaldir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN