GanyanTime.com
YENİ

6 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

6 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda VICTORY FLIGHT (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.CİHAN PEHLİVANI (1) ciddi rakibi olacaktır.EDINBURGH (4) ve NALAN SULTAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla WORLD STAGE (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GOLDEN FOOT (2) en yakın takipçisi olacaktır.EL CONQUERADOR (6) ve MISTER NO (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan NEVCİHAN (1) koşudaki favori isimdir.ŞAHİNTER (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KADİREFE (4) ve OĞLUM BARAN (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla KEPEZ STORM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.STALLION FALCON (4) en yakın takipçisi olacaktır.BEKMEZ (11) ve SOLO TÜRK (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5.Koşu: İyi durumdaki ŞÜKRÜ (3) ve ALTINBUL (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KINALI KUZU (8) ciddi rakipleri olacaktır.DİŞİ KURT (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla MAHİR BEY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.YAĞIZINOĞLU (1) en yakın takipçisi olacaktır.UNCLE MEVLÜT (5) ve KARA ARDA (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki HABİLDEN (3) ve BAKIRCIBEY (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARA TURBO (1) en yakın takipçileri olacaktır.ZEUS (2) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan İNCEDİKEN (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BORANTAY (2) en yakın takipçileri olacaktır.KHAN OF GHOST (7) ve ISTANBUL HOUSE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.