YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

6 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

6 Kasım Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ORFİA (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.DELİDUMRUL (6) en yakın takipçisi olacaktır.MERCANLI (1) ve ZATI ŞAH (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki RECO (7) ve AUBERON (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KÖREBE (10) ciddi rakipleri olacaktır.BAYDÖKER (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla FANİZAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SABIRLIHANIM (7) en yakın takipçisi olacaktır.URFA (10) ve LİDERBATUR (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Artan formuyla SİDELİ (6) ve RED EYE (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DORUK ALİ (2) en yakın takipçileri olacaktır.RAINY MAN (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Deneyimli jokeyiyle YILMABAŞAR (9-13) koşudaki favori isimdir.ENDEREFE (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FİRİKYA (4) ve SEMEND (14) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla WAIT FOR IT (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PRINCESS DI (3) ciddi rakibi olacaktır.HEYAMOLA (2) ve NO MORE ONE (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan COFFEE BEAN (2) koşudaki favori isimdir.HAKUNA MATATA (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SADIK AĞA (1) ve UNCLE (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki KÜLÜNK RÜZGAR (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.SKYNET (4) en yakın takipçisi olacaktır.ARCH WARRIOR (1) ve DEMİRSEMA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN