GanyanTime.com
YENİ

6 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

6 Kasım Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Makineden 10 boy geç çıktığı yine bu rakipler arasındaki son 2100 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra dış kulvardan yaptığı oldukça düzgün ataklarıyla dikkat çekici bir 3.lük çıkaran Şahinter, formunda önemli derecede gelişmeler olduğunu da kanıtlamış oldu. Gelişen kondisyonu ve başarılı binicisi idaresinde aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde rakiplerini geride bırakabilir. Sürekli üzerine koyan Kadirefe ile yarış içerisindeki ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo avantajı bulunan Oğlum Baran üst sıralardaki yerlerini zorlayacaklardır. Tam bir istikrar abidesi olan Nevcihan, lehine pist ve mesafede kuponların olmazsa olmazlarından biri. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Candostum, sürpriz severlerin ilk tercihi olmalı.

4. Koşu: Son koşularına nazaran çok daha uygun rakipler arasında mücadele veren Stallion Falcon ile bu tip mesafelerdeki yarışları üst düzey Kepez Storm birincilikte eşit şanstalar. Uzun aradan sonraki ilk yarışını yakın aralarla 3.tamamlayarak klasını bir kez daha konuşturan Victory River, çok daha hazırlıklı gireceği bu sınavında söz sahibi olacaktır. Yarışın önde süratli gidecek olması lehine Mister Storm ile Adana’dan çok iyi durumda getirilen Solo Türk hatalardan yararlanacaklar.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5. Koşu: İzmir’deki son 1300 metrelik çim koşusunda, düzlük dönüldükten sonra ataklarını sıklaştıran Şükrü, bu metrelerden sonra önündeki Kutup’un sürekli kendisine dışarıya doğru götürmesinden dolayı olumsuz yönde etkilenerek 2.lik çıkardı. Hiçte yabancısı olmadığı piste bu kez rakibinden rövanşı olabilir. Pist ayırt etmeksizin İzmir’de mücadele verdiği son iki sınavını da kazanmayı bilen Kutup ile formunu sürekli geliştiren Altınbul favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

6. Koşu: Çok ciddi rakipler arasında iştirak ettiği son 1600 metre mesafeli çim yarışında, fotoya kadar verdiği nefes kesen mücadele sonucunda kendisine yakın aralarla tabela sonunda şans bulan Mahir Bey, aynı sınavını tekrarlaması halinde kolay bir zaferle ayrılacaktır. Aksi takdirde karışacak olan ayakta; aradan sonra sentetik piste bir yarış gösterilen War Legend, tırnağının ucuna getirilen Ghost Warrior, kazanarak moral bulan Yağızınoğlu, mesafenin başarılı isimlerinden Uncle Mevlüt ile hızla kendini bulmaya başlayan Curve devreye girebilirler.

7. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı son 1400 metrelik sentetik pist koşusunda, düzlükten sonra aralardan çıkarak yaptığı güçlü ataklarıyla 1.35.26’lık derecesiyle başarılı bir 3.lük elde eden Bozbaba, muhafaza ettiği güzel durumuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Olumlu tedavisi ardından bir yarış gösterilerek açıklarını kapatan Habilden, gelişen kondisyonuyla koşuya ağırlığını koyacaktır. Kolay kazandığı son yarışı mükemmel Bakırcıbey ile aşama içerisindeki Gökdere hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır.

8. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm safkanların ayakları düz basın. Uzun süreden beridir muntazam bir idman programı ile hazırlanan ve güçlü bir kan hattına sahip Khan Of Ghost, için beklentilerin oldukça yüksek olduğunu söyleyebilirim. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.