GanyanTime.com
YENİ

6 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

6 Kasım Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Çimde gücü oranında başarılı koşabilen ve bu kez sevdiği piste çıkan Sabırlıhanım’a uygun rakipler arasında ilk şansı veriyorum. Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtan Yiğit Masalı, sürekli binicisiyle bir kez daha birinciliğe uzanabilir. Formunda gözle görülür gelişmeler olan Fanizan, eküri destekli Neslimehir ile zaman zaman ters koşabilen Lara hata kollayacaklar.

4. Koşu: 60 kiloyla kazandığı son yarışında buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Sideli, kantarmasını iyi okuyan binicisiyle yine çok şanslı. Koşunun süratli gidecek olması lehine Ceremony, istim üzerine getirilen Red Eye ile yükselişteki Rainy Man söz sahibi olabilecek diğer şanslı safkanlar. Selahattinbey, Chaste, Atletico ve Doruk Ali sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan kalite safkan Yılmabaşar, lehine pist ve mesafede koşunun kuşkusuz ki ağır favorisidir. Çimdeki son yarışı galop niyetine gelecek olan Firikya ile İzmir’deki ilk sınavına çıkacak olan Enderefe en küçük bir hatayı affetmezler.

6. Koşu: Güç ve performans olarak rakiplerinden çok daha iyi durumda olduklarını gözlemlediğim Princess Di ile Wait For It arasındaki mücadelede en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

7. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği bu ayakta; Asnawand, Coffee Bean, Sadık Ağa, Serkan Bey, Uncle ile Hakuna Matata ayrımsız kuponlara yazılmalı.

8. Koşu: Sürekli adından bahsettirdiği son koşuları ardından tamamladığı hazırlıklarında da kusursuz bir tablo ortaya koyan Külünk Rüzgar’ı elverişli rakipler arasında günün teki olarak öneriyorum.