YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Kasım 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

7 Kasım Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son startını tabelada tamamlamış olan ekürili AKSOYAK (1-3) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Tecrübeli jokeyiyle FAKI BEY (7) ve DİLŞEKER (4) ciddi rakipleri olup iyi bir form yakalamış olan DÜŞEŞ (6) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Kum pistteki son koşularını etkili jokeyleriyle rahat kazanmış olan JUST EAGLE (2) ve CARACAS (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SEMETEY OĞLU (1) ciddi rakipleri olup JUST RUN (3) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız CAIRO (5) etkili jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isim olup son yarışlarıyla dikkat çeken ELİFCAN (7) ve ekürili PRENSES TORUN (9-2) ciddi rakipleridir. CAN EMİNEM (6) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

4.Koşu: Aynı pistteki yarışlarıyla dikkat çeken BERKSOYHAN (4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi form durumuyla DOMANİÇ (1) ciddi rakibi olup JUNYIR SANCAK (2) ihmal edilmemelidir. MÜCBİR (3) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan LEGEND OF CARIA (2) ve etkili jokeyiyle PARTY LOVER (5) birlikte şans verdiğimiz isimler olup DIVINE POWER (1) ciddi rakipleridir. OFSAYT (3) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ATİKTAY (2) tecrübeli jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. KAÇAR FEVZİ (1) ciddi rakibi olup son startıyla dikkat çeken SİNGAPORE PRENSİ (6) ve AKOĞUZ (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Uyumlu jokeyiyle son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan BERLIN (2), aynı pistteki yarışlarıyla dikkat çeken BABA HAMİT (1), hafif kilo avantajıyla CEYHAN GÜZELİ (6) ve DEMİRBÜKEN (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

8.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan hafif kilolu CANIM ÇİDEM (4) ilk şanslı isim olup ekürili KIŞGÜLÜ (2-15) ciddi rakibidir. Tabela dışı kaldıkları son yarışlarını ölçü almadığımız ZEMZEMKIZI (6) ve DEKOLTE (9) sonraki ihtimallerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN