YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Kasım 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

7 Kasım Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan ARDALI (1) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son koşusunu ölçü almadığımız ULAN BATOR (2) ciddi rakibi olup WASAHOF (3) ihmal edilmemelidir. BİNNAZ (4) sürpriz şansına sahiptir.

2.Koşu: Aynı pistteki iki startında da başarılı bir performans sergilemiş olan SON BESTE (8) tecrübeli jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi form durumlarıyla KONUKSEVER (5), GÜMÜŞBAHAR (3) ve STRES TOPU (9) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız FOTERLİ (1), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan TAY PALMA (8) ve PORSUK BEYİ (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren KALAYCIKAYA (2) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ECE MELEK (3), etkili jokeyiyle son startını kazanmış olan BERRAKSU (4) ve son yarışını ölçü almadığımız GÜNEY FIRTINASI (5) birlikte şans verdiğimiz isimler olup SELAYATLI (6) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi form durumuyla kum pistte start aldığı son koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan ekürili BIÇKIN BEY (1-5) kazanmaya en yakın isimdir. HERCULES (2) ciddi rakibi olup ROYAL ASHLEY (3) ve BÜYÜK PATRON (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan GOBAKKIZI (4) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İlk startı öncesi hazırlıklarıyla dikkat çeken TİRAJE (9) ciddi rakibi olup DENİZCİKIZI (3) ihmal edilmemelidir. ÖLÜ DENİZ (6) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Artan formunu son startına da yansıtmış olan HUNZACH DANCER (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız hafif kilolu CAPE FREE (5) ciddi rakibi olup SCARF (2) ihmal edilmemelidir. İyi form durumuyla MANCINI (7) sonraki ihtimaldir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN