GanyanTime.com
YENİ

7 Kasım 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

7 Kasım Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Adana'da zorlu bir program var. 

Bugün 7'li ganyan oyunu da oldukça cazip gözüküyor. 7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan GEMINI, son kazandığı koşu ile dikkat çekti. Fairson yavrusu çatı içinde mutlaka değerlendirilmeli ve atlanmamalı.

Günün dördüncü ayağında start alacak olan ATİKTAY'ın Diyarbakır'daki son koşusu ölçü değil. O koşuda pisti tanımayan safkan bir de Açık Grup 3 mücadele içinde kötü bir derece elde etmişti. Bugün çok daha uygun ve daha yatkın olduğu pistte start alacak. Bu grupta tek yazılabilir. 


Tabela ayağında ise 2 yaşlı İngiliz safkanlarının maiden mücadelesi var. Kısa galoplarında beğenilen ve artık yarış kazanacak tecrübeye erişen BERLIN, üst üste ikinciliklerinden sonra bugün kazanarak şanssızlığını kıracaktır. Güvenerek çift bankolu şablonumuz içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Adana programında daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler ise bir süredir takip listemizde yer alan ve son galobunda 29.0 ÇR yaparken fazla zorlanmayan GÜLAKAR CEYLANI, ters bir yarış çıkartabilir. Bu grupta küçük kuponlarda ve şablonlarda değerlendirilmeli.  At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!.. 

Eko Kupon: HEPSİ / 3-4-5 / HEPSİ / 2 / 2 / 11 

Normal Kupon: HEPSİ / 3-4-5 / HEPSİ / 2 / 2 / 1-4-8-9-11