YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.03 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.03 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

7 Kasım 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

8 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ATAKAN YELİ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÜNLÜÇELİK (12) en yakın takipçisi olacaktır.YÜRÜSURHAT (13) ve GÜNEŞGÜZELİ (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla ESENLİ GÜZELİ (8) koşudaki favori isimdir.ÇIĞLIKARA (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SONSEVİNCEK (9) ve LEBRİZ (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki GOLDEN COUNTESS (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CAPITANE (3) en yakın takipçisi olacaktır.MOONBOW (8) ve SELİMBEY (11-7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi formuyla OYTUNTAY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DALLICALI (8) en yakın takipçisi olacaktır.ÇELİKSOY (4-3) ve AKTEMUR (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla KIRDEMİRKIR (5-10) koşudaki ilk şanslı isimdir.MARDINAR (11) en yakın takipçisi olacaktır.GALLOPING WISDAM (4) ve SİVEREK BEYİ (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki HAYALET SÜVARİ (7-14) ve ŞİMALYILDIZI (12) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BÜRÜSKHAT (1) ciddi rakipleri olacaktır.GÖKÇEDAĞ (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla WARHEAD (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VIGASCOGNE (8) en yakın takipçisi olacaktır.LION KING (13) ve DİLANIM (5) sonraki ihtimallerdir.


21.03 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.03 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN