YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

8 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

8 Kasım Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda FAYTONLU AYŞE (4-1) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAYASERAP (5) en yakın takipçisi olacaktır.LAŞİNKAY (6) ve ÇAKIRINGÜLÜ (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ALTIN ADIM (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PENGUEN (4) ciddi rakibi olacaktır.KONIGIN (2) ve KIZIL GÜNEŞ (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki AD HOC (2) ve YENİLMEZ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HARDY KHAN (5) en yakın takipçileri olacaktır.NEHİR CAN (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi formuyla DARK GUARDIAN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EL MIRADOR (2) ciddi rakibi olacaktır.AĞAEFENDİ (11) ve MEGAS (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan EMBİR HAN (2) koşudaki favori isimdir.TURABİ (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ASİL BAKIŞ (1) ve GÜLFEM (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla DİLERCAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞANLI (4) en yakın takipçisi olacaktır.DİŞİ SAVA (3) ve NEFİN SULTAN (8-1-7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki TEREX (4) ve HAŞMET (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HERO ADMIRAL (1) en yakın takipçileri olacaktır.TAMERCAN (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla BABAESKİ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEYTİNBAĞI (3) ciddi rakibi olacaktır.KAZDAĞI (1) ve KIRMIZIKAYA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.