YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

8 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

8 Kasım Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda FAYTONLU AYŞE (4-1) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAYASERAP (5) en yakın takipçisi olacaktır.LAŞİNKAY (6) ve ÇAKIRINGÜLÜ (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ALTIN ADIM (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PENGUEN (4) ciddi rakibi olacaktır.KONIGIN (2) ve KIZIL GÜNEŞ (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki AD HOC (2) ve YENİLMEZ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HARDY KHAN (5) en yakın takipçileri olacaktır.NEHİR CAN (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi formuyla DARK GUARDIAN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EL MIRADOR (2) ciddi rakibi olacaktır.AĞAEFENDİ (11) ve MEGAS (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan EMBİR HAN (2) koşudaki favori isimdir.TURABİ (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ASİL BAKIŞ (1) ve GÜLFEM (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla DİLERCAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞANLI (4) en yakın takipçisi olacaktır.DİŞİ SAVA (3) ve NEFİN SULTAN (8-1-7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki TEREX (4) ve HAŞMET (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HERO ADMIRAL (1) en yakın takipçileri olacaktır.TAMERCAN (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla BABAESKİ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEYTİNBAĞI (3) ciddi rakibi olacaktır.KAZDAĞI (1) ve KIRMIZIKAYA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN