YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

8 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

9 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Artan form durumuyla FOBİ (1), tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız ATEŞKES (4), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan KAZANOĞLU (2) ve BABA SÖNMEZ (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ALTIN ELA (3) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan İSMET (8) ciddi rakibi olup AYŞEROSE (1) ihmal edilmemelidir. ABİDE TAY (2) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız SONGÜLCAN (11) ve iyi form durumunu son koşusuna da yansıtmış olan PATUŞKA KIZI (9) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ADOLFHA (1) ve DEMİRGÜLLÜ (5) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pistteki bir önceki startını rahat kazanmış olan TOMS TO TOMS (5), iyi bir form yakalamış olan SEA HORSE (6) ve son yarışlarıyla dikkat çeken SOKOLLU (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. LEGENDARY QUEEN (1) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularında etkili jokeyiyle başarılı bir performans sergilemiş olan VICTORY CHARM (3) kazanmaya en yakın isimdir. HIGH TREE (1) ciddi rakibi olup HACO (6) sonraki ihtimaldir. ÖZTÜRKMEN (10) sürpriz şansına sahiptir.

6.Koşu: Aynı mesafeli son startını kazanmış olan LOVELY SUN (5), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren METİNBABA (10), son yarışıyla dikkat çeken SIMENTAL (11) ve iyi form durumuyla MARUF BEY (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN