YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

9 Kasım Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ALEMİN KRALI (4) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İlk kum startını çok rahat kazanmış olan UMURŞAH (8) ciddi rakibi olup iyi form durumuyla SERDENGEÇER (7) ve MİRZALAĞA (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken INSTANT CRUSH (4), çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ERŞEN (2) ve SANTA PEKAN (9) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Etkili jokeyiyle WILD OF WESTPORT (10) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız VELİ CAN KIZI (7) ve iyi formunu son koşusuna da yansıtmış olan THOR (5) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. CÖMERTKAN (3) ve KASMANBEY (6) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken BEYAZ KULE (6), iyi form durumuyla EMMİ (3), son startını ölçü almadığımız ekürili HABERŞAH (4-11) ve KIZIMDİLŞAH (10) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Usta jokeyiyle son startını kazanmış olan KECHICHE (3), iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan ekürili SHOPAHOLIC (4-8) ve HARPUTLUNUN OĞLU (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız TORCHY (5) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan SİNCLAR (4) ve DAYIM BENİM (8) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. BAYBAŞKAN (5) ciddi rakipleri olup ekürili RADYOCU (10-3) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pistteki ilk startını çok rahat kazanmış olan DAILY MAIL (4), iyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan BEREN SULTAN (2), usta jokeyiyle CAHARKALA (3) ve başarılı koşularıyla dikkat çeken LUSINGA (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

8.Koşu: İyi form durumuyla aynı pistte başarılı yarışlar sergilemiş olan ALTIN KAFES (1) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Etkili yarışlarıyla dikkat çeken AMERICAN BILLION (2) ciddi rakibi olup KALIMBA (7) ve IMPASSABLE GIRL (6) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan MURTECİZCAN (1) ilk şanslı isimdir. Aynı mesafeli son startını kazanmış olan YARIŞ RÜZGARI (2) ciddi rakibi olup ŞANSKÜPÜ (3) ve HAYAL DÜNYASI (4) sonraki ihtimallerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN