YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

9 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

9 Kasım Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İstanbul'da güzel ve cazip bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Bugün yüksek bir ikramiye ile yarışlar sonuçlanabilir. 

7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan THOR'un problemleri giderildi. Daha önce Açık Grup 2 mücadelesi kazanarak potansiyelini ortaya çıkaran safkan bu koşuyla birlikte tekrar takip listesine girmeli.

Günün üçüncü ayağında start alacak olan ARSEN LUPEN, burası hedef yapılarak itina ile hazırlandı. Yatkın olduğu pist ve mesafede bugün bugün sprinter bir ata yakalanmazsa süratli stili ile virajda alacağı avantajla kazanabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İstanbul programında bugün güveneceğimiz bir diğer safkan ise BEREN SULTAN olacak. Günün dördüncü ayağında start alacak isim güçlü pedigrisi ile dikkat çekiyor. Bu grupta bugün kolay kazanmasını bekliyoruz. Bu safkanı bir süre de takip listesine almakta fayda var. İstanbul programında bugün farklı bir banko arayışı içinde olacak yarışseverler günün son ayağında yönelebilir. Son yarışı ölçü olmayan ve kısa galobunda 26.0 R yaparken beğenilen HAYAL DÜNYASI, bugün burada ters bir yarış çıkartabilir. Sürprizciler tarafından mutlaka değerlendirilmeli. 

At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 1 / 2 / 1-6-7 / 4 

Normal Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 1 / 2 / 1-6-7 / 1-2-3-4 


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN