YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

Ayasofya Koşusu'nu Halis Karataş ile MANDARİN Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda sezonun son günü olan 13 Kasım Pazar günü düzenlenen 2016 yılı Ayasofya Koşusu'nu Ahmet Kurt'un sahibi olduğu, İbrahim Çak tarafından antrene edilen doru dişi tay MANDARİN (Kaneko - Nikiniki / Sri Pekan) jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Birincilik ikramiyesi 150.000 TL olan, kum (sentetik) pistin başarılı safkanlarının bir araya geldiği Ayasofya Koşusu’nda, 3+ yaşlı 10 safkan İngiliz atı start aldı. Son metrelere kadar büyük bir heyecanın yaşandığı koşuda, kazanan MANDARİN isimli safkanın ardında ikinciliği, Selim Kaya idaresindeki Mİ BOMBON (Cuvee - Lalla Mina / Distant Relative) elde ederken, bu iki safkanın uzak farka gerisinde yer alan PARLERA (Bernstein - Natalie Beach / Tempranero) Uğur Polat  ile üçüncü, Akın Sözen ile Ayasofya Koşusu'nda boy gösteren, grubun tecrübeli kısrağı CHACHKOVA (Tapit - Lisa M / Banker's Gold) ise  tabelanın son basamağının sahibi oldu.

Kum (sentetik) pistte 2000 metre mesafede kazanan MANDARİN için koşunun bitiriş derecesi 2.04.07 olurken, farklar Boyun - Uzak - 4 Boy şeklinde sonuçlandı. 

Üst üste 5., toplamda ise 6. birinciliğini elde eden MANDARİN ayrıca, Zühtü Erişen Koşusu (G3), Prof. Dr. Aziz Ergin Koşusu (KV-7) ve Köroğlu Koşusu (KV-7) galibidir. 


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN