YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine Yeni 7'li Ganyan tahmin sayfalarımız yayında. TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ.

13 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

Ayasofya Koşusu'nu Halis Karataş ile MANDARİN Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda sezonun son günü olan 13 Kasım Pazar günü düzenlenen 2016 yılı Ayasofya Koşusu'nu Ahmet Kurt'un sahibi olduğu, İbrahim Çak tarafından antrene edilen doru dişi tay MANDARİN (Kaneko - Nikiniki / Sri Pekan) jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Birincilik ikramiyesi 150.000 TL olan, kum (sentetik) pistin başarılı safkanlarının bir araya geldiği Ayasofya Koşusu’nda, 3+ yaşlı 10 safkan İngiliz atı start aldı. Son metrelere kadar büyük bir heyecanın yaşandığı koşuda, kazanan MANDARİN isimli safkanın ardında ikinciliği, Selim Kaya idaresindeki Mİ BOMBON (Cuvee - Lalla Mina / Distant Relative) elde ederken, bu iki safkanın uzak farka gerisinde yer alan PARLERA (Bernstein - Natalie Beach / Tempranero) Uğur Polat  ile üçüncü, Akın Sözen ile Ayasofya Koşusu'nda boy gösteren, grubun tecrübeli kısrağı CHACHKOVA (Tapit - Lisa M / Banker's Gold) ise  tabelanın son basamağının sahibi oldu.

Kum (sentetik) pistte 2000 metre mesafede kazanan MANDARİN için koşunun bitiriş derecesi 2.04.07 olurken, farklar Boyun - Uzak - 4 Boy şeklinde sonuçlandı. 

Üst üste 5., toplamda ise 6. birinciliğini elde eden MANDARİN ayrıca, Zühtü Erişen Koşusu (G3), Prof. Dr. Aziz Ergin Koşusu (KV-7) ve Köroğlu Koşusu (KV-7) galibidir. 


17.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN