YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

4 Kasım 2016 Cuma

GanyanTime.com

M. Fethi Tulgar Koşusu'nu Halis Karataş ile DERİN SULTAN Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 4 Kasım Cuma günü programın 3. mücadelesi olarak gerçekleştirilen, 2001 yılında kaybettiğimiz merhum Asli Üyemiz M. Fethi Tulgar adına düzenlenen koşuyu; (KV-8/S/DHÖW/D) İ.Cemil Erşakar'ın DERİN SULTAN (Turbo - Elit Güzeli / Caş) isimli safkanı, jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

70.000 TL birincilik ikramiyeli M. Fethi Tulgar Koşusu’nda, 4 yaşlı 6 Arap atı start aldı. Son metrelere kadar büyük bir heyecanın yaşandığı koşuda, kazanan DERİN SULTAN isimli safkanın burun farkı ile ardında ikinciliği, GÖZYAŞI GECESİ (Özgünhan - Hankızı / Sezginbey) elde ederken, GÜZELKAYA (Kafkaslı - Buket Remohan / Artista) üçüncü, KIZIMESRA (Özgünhan - Serengül / Sergen) ise tabelayı tamamlayan isim oldu.

Kum (Sentetik) pistte 2000 metre mesafede kazanan DERİN SULTAN için koşunun bitiriş derecesi 2.18.29  olurken, farklar Burun - 3,5 Boy - Uzak şeklinde sonuçlandı.

7 koşu aranın ardından yeniden birinciliğe ulaşan kır kısrak DERİN SULTAN, son olarak 6 Temmuz tarihinde yine İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda katıldığı Handikap - 17 mücadeleyi, bugünkü jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başarmıştı.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN