YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

9 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

Hasan Polat Koşusu’nu Halis Karataş ile SİNCLAR Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Uzun yıllar Türkiye Jokey Kulübü Divan Başkanlığı görevlerinde bulunan ve çeşitli dönemlerde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı da yapan merhum Hasan Polat’ın anısına düzenlenen koşu, 9 Kasım Çarşamba günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirildi. 

3+ yaşlı safkan İngiliz atlarını bir araya getiren çim pistteki 1600 metre mesafeli koşuda (KV – 8 / S) 11 safkan birincilik için start aldı. Günün en önemli mücadelesi olan koşuyu, Sina Erdal’ın sahibi olduğu SİNCLAR (Okawango – Sigar / ALWAYS A CLASSIC) jokeyi Halis Karataş idaresinde 1.36.04’lik bitiriş derecesiyle kazandı. 3 yaşlıları temsilen koşuya katılan safkan bugün 15. Startını gerçekleştirirken, elde ettiği galibiyetle kariyerindeki 5. Birinciliğine imza attı.

Son metreleri çekişmeli birincilik mücadelesine sahne olan koşuda ikinci sırayı DAYIM BENİM (Lion Heart – St Clair Ridge / INDIAN RIDGE) isimli safkan alırken, BIG BROWN (Unaccounted For – Prize Moment / PURE PRIZE) üçüncü, BAYBAŞKAN (Filers Fantasy – Best Queen / KAYABEY) isimli safkan da dördüncü olarak koşuyu tamamladılar. 70.000 TL birincilik ikramiyesinin belirlendiği koşuda farklar, ½ boy – baş – 2,5 boy şeklinde sonuçlandı. 


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN