YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

9 Kasım 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

Hasan Polat Koşusu’nu Halis Karataş ile SİNCLAR Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Uzun yıllar Türkiye Jokey Kulübü Divan Başkanlığı görevlerinde bulunan ve çeşitli dönemlerde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı da yapan merhum Hasan Polat’ın anısına düzenlenen koşu, 9 Kasım Çarşamba günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirildi. 

3+ yaşlı safkan İngiliz atlarını bir araya getiren çim pistteki 1600 metre mesafeli koşuda (KV – 8 / S) 11 safkan birincilik için start aldı. Günün en önemli mücadelesi olan koşuyu, Sina Erdal’ın sahibi olduğu SİNCLAR (Okawango – Sigar / ALWAYS A CLASSIC) jokeyi Halis Karataş idaresinde 1.36.04’lik bitiriş derecesiyle kazandı. 3 yaşlıları temsilen koşuya katılan safkan bugün 15. Startını gerçekleştirirken, elde ettiği galibiyetle kariyerindeki 5. Birinciliğine imza attı.

Son metreleri çekişmeli birincilik mücadelesine sahne olan koşuda ikinci sırayı DAYIM BENİM (Lion Heart – St Clair Ridge / INDIAN RIDGE) isimli safkan alırken, BIG BROWN (Unaccounted For – Prize Moment / PURE PRIZE) üçüncü, BAYBAŞKAN (Filers Fantasy – Best Queen / KAYABEY) isimli safkan da dördüncü olarak koşuyu tamamladılar. 70.000 TL birincilik ikramiyesinin belirlendiği koşuda farklar, ½ boy – baş – 2,5 boy şeklinde sonuçlandı. 


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN