YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

6 Kasım 2016 Pazar

GanyanTime.com

Lösev Koşusu’nu Mahsun Demirbaş ile ŞÜKRÜ Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda,  6 Kasım Pazar günü düzenlenen ve programın tek kupalı mücadelesi olan Lösev Koşusu'nu (KV-6 / DHÖW); Uğur Kazancı'nın ŞÜKRÜ (Kaizbert - Akıldefteri / Sam Abrasiv) isimli safkanı, jokeyi Mahsun Demirbaş ile kazandı. 10. startından 4. birinciliğini çıkarmayı başaran al erkek safkan, bugün jokeyi Mahsun Demirbaş ile de ilk birinciliğini elde etmiş oldu. 

AĞAKAFKASLI isimli safkanın Komiserler Kurulu Kararı ile start almadığı koşuya 3 yaşlı 7 Arap tayı katılım gösterdi. Çim pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleşen ve birincilik ikramiyesi 52.500 TL olan koşuda, KUTUP (Kaizbert - Ferdane Kız / Odinhan) ikinciliği elde ederken, ALTINBUL (Turbo - Caynaklım / Haberbatur) üçüncü, HİRA (Zenginoğlu - Suzira / Kobra) ise tabelayı tamamlayan tay oldu. 

Koşuyu kazanmayı başaran ŞÜKRÜ için bitiriş derecesi 1.34.83 olurken, farklar ise Baş - 3,5 Boy - 2 Boy şeklinde sonuçlandı. 

"TUĞLA" yazıp 3406'ya SMS atarak, sizde LÖSEV'e katkıda bulunabilirsiniz.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN