YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

26 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Ömer Caf Koşusu’nu Onur Öztürk ile DAŞTANBEY Kazandı

 

Adana Yeşiloba Hipodromu’nda 26 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilen Ömer Caf Koşusu’nu, F. Nihat Buruk’un sahibi olduğu DAŞTANBEY (a.a. Balabanhan – Vika / KAIZBERT) jokeyi Onur Öztürk ile kazandı. Bugün 30. startını gerçekleştiren 6 yaşındaki safkan, sergilediği performansıyla galibiyetlerine bir yenisini daha ekleyerek kariyerindeki 9. birinciliğini elde etti.

Kum pistte gerçekleştirilen 1400 metre mesafeli koşuda (KV – 6 / DHÖW) 4+ yaşlı safkan Arap atları start aldı. 7 atın birincilik mücadelesi verdiği koşuda KAÇAR FEVZİ (Gobakbey – Senarap / NOKTABATUR) ikinciliği elde ederken, TAŞÇI PEHLİVAN (Caş – Almimruhuye.27 / ALAZ) üçüncü, BAŞPEHLİVAN (Koşayalp – Bilnaz / BİLGİN) isimli safkan da dördüncü olarak koşuyu tamamladı. Koşuyu kazanan DAŞTANBEY için bitiriş derecesi 1.36.80 olurken, farklar boyun – 3 boy – burun şeklinde sonuçlandı.