YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

12 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Peri Bacaları Koşusu'nu Selim Kaya ile COPPERFIELD Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

12 Kasım Cumartesi günü, Ankara yarış sezonunun son grup koşularına ev sahipliği yapan 75. Yıl Hipodromu'da, programın  6. mücadelesi olarak Peri Bacaları Koşusu (Açık-A3) gerçekleştirildi. Başarılı 2 yaşlı İngiliz taylarının buluştuğu bu koşuyu Duygu Fatura'nın sahibi olduğu COPPERFIELD (Three Valleys - Shall We Dance / Unaccounted For) isimli tay, jokeyi Selim Kaya idaresinde kazanmayı başardı.

Start almış olduğu 9. koşudan 5. birinciliğini çıkarmayı başaran al erkek safkan COPPERFIELD ayrıca, T.Y.A.Y. ve Sah. Der. Koşusu (G2), Eskişehir Koşusu (A2) ve Tay Deneme Koşusu (A2) galibidir.

113.000 TL birincilik ikramiyeli Peri Bacaları Koşusu’nda, 2 yaşlı 11 İngiliz tayı start aldı. Koşuyu bilinen stili ile ön grup içerisinde takip eden, viraj dönülür dönülmez liderliği alıp, başarılı yarış kariyerine Peri Bacaları Koşusu galibiyeti de ekleyen COPPERFIELD isimli tayın ardında ikinciliği, Sadettin Boyraz ile bu mücadelede boy gösteren ULAN BATOR (Luxor - Gençceren / Kaneko) elde ederken, son metrelerdeki atakları ile PRECIOUS JEWEL (Dehere - Precious Pearl / Peintre Celebre) Mustafa Çiçek ile üçüncü, Özcan Yıldırım idaresindeki SALAMIS (Dehere - Lady Willpower / Tagula) ise tabelayı tamamlayan isim oldu.

Çim pistte 1200 metre mesafede kazanan COPPERFIELD için koşunun bitiriş derecesi 1.10.67  olurken, farklar 3 Boy - 1 Boy - Boyun şeklinde sonuçlandı.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN