YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine Yeni 7'li Ganyan tahmin sayfamız dahil galop sayfaları, bilgisayar puanlı bültenler ve karma tahminler saat 10:30 itibariyle yayında olacaktır. Takipte kalın.

12 Kasım 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Seymenler Koşusu'nu Özcan Yıldırım ile CEMCEM Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, yarış sezonunun son günü olan 12 Kasım Cumartesi günü, Peri Bacaları Koşusu ile birlikte, Seymenler Koşusu'da düzenlendi. Saat 16.30'da, programın 6. koşusu olarak gerçekleştirilen, Seymenler Koşusu'nu (Açık-A3), Francesco Sponza'nın CEMCEM (Akındayım - Gloriana / Marlin) isimli safkanı jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde beyaz bayrak ayna yaparak kazanmayı başardı.

2 koşu aranın ardından yeniden birincilik elde etmeyi başaran 5 yaşındaki doru safkan CEMCEM, kariyerinin toplamda 17. birinciliğine Seymenler Koşusu'nu kazanarak ulaştı. CEMCEM son olarak ise, 13 Ağustos tarihinde yine Ankara 75. Yıl Hipodrom'unda katıldığı Yıldırım Bayezid Koşusu'nu (G1), bugünkü jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde kazanmayı başarmıştı.

Birincilik ikramiyesi 113.000 TL olan, kum pistin başarılı safkanlarının bir araya geldiği 2016 yılı Seymenler Koşusu’nda, 3+ yaşlı 10 safkan İngiliz atı start aldı. Son metrelere kadar büyük bir heyecanın yaşandığı koşuda, kazanan CEMCEM isimli safkanın ardında ikinciliği, Uğur Polat idaresindeki eküri safkanlardan HOT CHOCOLATE (Victory Gallop - Undercover Soldier / Lost Soldier) elde ederken, bu iki safkanın uzak farka gerisinde yer alan OĞLUM BERAT (Victory Gallop - Halling Charge / Halling) Gökhan Kocakaya ile üçüncü, Halis Karataş ile Seymenler Koşusu'nda boy gösteren BAVİ REŞ (Yonaguska - White Diamond / Dilum) ise  tabelanın son basamağının sahibi oldu.

Kum pistte 2100 metre mesafede kazanan CEMCEM için koşunun bitiriş derecesi 2.16.56 olurken, farklar 1/2 Boy - Uzak - 1/2 Boy şeklinde sonuçlandı. 


17.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN