YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Aralık 2016 Perşembe

GanyanTime.com

1 Aralık Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşusunda etkili jokeyiyle başarılı bir ikincilik elde etmiş olan POYRAZEFE (6) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Eküri avantajıyla ÖZPEMBE (8-7-9) ciddi rakibi olup GÜRSOY (4) ihmal edilmemelidir. ÇILGINASLAN (3) sonraki ihtimaldir. 

2.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son startıyla dikkat çeken LİDERBATUR (6) ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla ŞANSLIGÜL (10) ve tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız KURALSIZ (4) ciddi rakipleri olup SABIRLIHANIM (7) sonraki ihtimaldir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Uyumlu binicisiyle start aldığı aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan CİMİNLİ (3) kazanmaya en yakın isimdir. Artan form durumuyla GÜRSOY (4) ciddi rakibi olup RAPİDİSİMU (6) ve YEŞİLLİ BEY (8) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: Aynı pistteki son koşularını tabela da tamamlamış olan BORNEO (4) ilk şanslı isimdir. İyi bir form yakalamış olan BEZMİ ALEM (3) ciddi rakibi olup son yarışlarını ölçü almadığımız KIZIL GÜNEŞ (2) ihmal edilmemelidir. DISTANT LIGHT (7) sonraki ihtimaldir. 

5.Koşu: Uyumlu binicileriyle aynı pistte start aldıkları son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan HIZLI VE ÖFKELİ (4) ve DOST SALİM (3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup LADY HATUN (9) ciddi rakipleridir. AKGÜNDÜZ (1) sonraki ihtimaldir. 

6.Koşu: Kum pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken YÜCELİR (4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan EYVAH UZUN MEHMET (8) ve RİO KARNAVALI (10) ciddi rakipleri olup AYNATINAZ (5) ihmal edilmemelidir. 

7.Koşu: Etkili jokeyiyle start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan LONG WAY (3), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan DAYS OF THUNDER (4) ve hafif kilolu PEDALIZA (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. DEATH RACER (7) ciddi rakipleridir. 


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN