YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 20 Eylül İstanbul 2. Altılısını doğru ederek 327 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin. // 18 Eylül Pazartesi günü Bursa yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 38.667,57 TL, 22 Eylül Cuma günü yapılacak Bursa yarışlarına devretti.

1 Aralık 2016 Perşembe

GanyanTime.com

2 Aralık Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda BABA FERHAT (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.KING OF SONALP (2) en yakın takipçisi olacaktır.LA REYNA (9) ve BARBAYANNI (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

2.Koşu: Formda olan NURLUTAÇ (1) koşudaki favori isimdir.GÜLERCE (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIZIL GÖZ (3) ve MİRASULTAN (5) sonraki ihtimallerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi durumdaki BATMANASLANI (3) ve KUĞU GÜZELİ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PAROLA (2) en yakın takipçileri olacaktır.KOLAÇAN (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir. 

4.Koşu: İyi formuyla BURAKŞAH (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BORBORE (7) ciddi rakibi olacaktır.BEYREK (2) ve ÇALIK (3) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: İyi durumdaki WARRIOR LADY (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.KING OF BROTHERS (1) en yakın takipçisi olacaktır.LADY HUNTERS (4) ve GLOSS FOR US (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

6.Koşu: İyi formuyla KARDELİNA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GREEN PUSS (4) en yakın takipçisi olacaktır.MÜRÜVVET (5) ve STORMBELL (3) sonraki ihtimallerdir.