YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

2 Aralık 2016 Cuma

GanyanTime.com

2 Aralık Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda LEMI GAMBINO (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇİKOK ŞÖVGEN (1) en yakın takipçisi olacaktır.PAN VICTORY (7) ve OCTOFELIX (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki DECOLTE (1) ve DOLCE VITA (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AMAZING LOVE (3) ciddi rakipleri olacaktır.LONGLIVE (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Artan formuyla ZERŞİNA (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HENDEK PRENSESİ (4) ciddi rakibi olacaktır.DARK QUEEN (3) ve SAN FRANCISCO (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi durumdaki ÖZDAMAR (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.TURGUT USTA (6) en yakın takipçisi olacaktır.DÖKERBEY (3) ve CANKOPARAN (11) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla AVAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HONG KONG (5) en yakın takipçisi olacaktır.SİVASLI MUSA (2) ve AĞACEMAL (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BERATBEY (1) ve BABAESKİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇERMİ KHAN (5) ciddi rakipleri olacaktır.YEŞİLMASKE (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla RED REBEL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TAMERCAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.PENGUEN (9) ve MUSYUS (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan KOSTANAY (4-3) koşudaki favori isimdir.OĞLUM OZAN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KONIGIN (8) ve HERCULES (11) sonraki ihtimallerdir.


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN