YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

2 Aralık 2016 Cuma

GanyanTime.com

2 Aralık Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda LEMI GAMBINO (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇİKOK ŞÖVGEN (1) en yakın takipçisi olacaktır.PAN VICTORY (7) ve OCTOFELIX (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki DECOLTE (1) ve DOLCE VITA (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AMAZING LOVE (3) ciddi rakipleri olacaktır.LONGLIVE (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Artan formuyla ZERŞİNA (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HENDEK PRENSESİ (4) ciddi rakibi olacaktır.DARK QUEEN (3) ve SAN FRANCISCO (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İyi durumdaki ÖZDAMAR (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.TURGUT USTA (6) en yakın takipçisi olacaktır.DÖKERBEY (3) ve CANKOPARAN (11) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla AVAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HONG KONG (5) en yakın takipçisi olacaktır.SİVASLI MUSA (2) ve AĞACEMAL (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BERATBEY (1) ve BABAESKİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇERMİ KHAN (5) ciddi rakipleri olacaktır.YEŞİLMASKE (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla RED REBEL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TAMERCAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.PENGUEN (9) ve MUSYUS (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan KOSTANAY (4-3) koşudaki favori isimdir.OĞLUM OZAN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KONIGIN (8) ve HERCULES (11) sonraki ihtimallerdir.