YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

11 Temmuz 2017 Salı

Mami SAHIN

11 Temmuz Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Tabela ayağında start alacak olan HOT CHOCOLATE kazandığı koşu sonrası formunu koruyor. Bugün günün zevkli geçmeye aday mücadelesinde sert rakiplerine karşın bir kez daha kazanarak inatçı bir karaktere sahip olduğunu bir kez daha kanıtlayabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Ankara programında bugün çift bankolu şablonumuza sığınacağımız bir diğer liman ise günün son ayağında start alacak. Son kısa galobunda 24.8 R yaparken beğenilen CARPE KOI, çim pistte kazandığı koşu ile dikkatleri üzerinde toplamıştı. Bugün yine kendine uygun rakipler yanında daha iyi koşacağı pistte start alacak. Kapanışı yapacaktır. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Ankara programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde yoğunlaşan yarışseverler ise günün ilk ayağına yönelebilir. İdman pistindeki işleri beğenilen ve iyi bir pedigriye sahip olan GÖLCÜKŞİMŞEĞİ, yarış hayatına burada güzel bir birincilik ile başlayabilir. Güvenerek daha düşük bütçeli veya alternatif şablonlarda tek olarak düşünülebilir. 

Eko Kupon: 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-8-9-10 / 10 / 11

Normal Kupon: 2-4 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-8-9-10 / 10 / 11