YENİ

14 Temmuz 2017 Cuma

Mami SAHIN

15 Temmuz Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda İNANLIM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÜNSALMIŞ (6) en yakın takipçisi olacaktır.BARANHAT (2) ve UÇARKANAT (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan AYBÜKE (1) koşudaki favori isimdir.THE WAVE (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FEVERAN (4) ve DORUKHATUN (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ARIM (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞEVALABLA (1) en yakın takipçisi olacaktır.ALBURAK KIZI (6-3) ve DULOCAN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla YOLCU HAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FANAA (2) en yakın takipçisi olacaktır.SENOŞ (1) ve UNDAUNTED (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KISS YOUR HANDS (4) ve CLOATTRO (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ENDLESS (2) en yakın takipçileri olacaktır.GOLDCREST (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla ENİSKEREM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRCENK (3) en yakın takipçisi olacaktır.IRKIM (5) ve TURGUT USTA (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan ARMONDO (1) koşudaki favori isimdir.MISS PLANET (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MONTANA (3) ve OĞLUM MURAT (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki OPRAH (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BALAHATUN (2) en yakın takipçisi olacaktır.ÜMİTLİ (7) ve MADE IN FOÇA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: Artan formuyla KADHAN (1) ve OĞLUM BURAK (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BERKALP (5) en yakın takipçileri olacaktır.DOMANİÇ (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.