YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA TAHMİNLERİ GECE, ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Temmuz 2017 Cuma

Mami SAHIN

15 Temmuz Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda İNANLIM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÜNSALMIŞ (6) en yakın takipçisi olacaktır.BARANHAT (2) ve UÇARKANAT (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan AYBÜKE (1) koşudaki favori isimdir.THE WAVE (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FEVERAN (4) ve DORUKHATUN (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ARIM (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞEVALABLA (1) en yakın takipçisi olacaktır.ALBURAK KIZI (6-3) ve DULOCAN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla YOLCU HAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FANAA (2) en yakın takipçisi olacaktır.SENOŞ (1) ve UNDAUNTED (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KISS YOUR HANDS (4) ve CLOATTRO (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ENDLESS (2) en yakın takipçileri olacaktır.GOLDCREST (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla ENİSKEREM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRCENK (3) en yakın takipçisi olacaktır.IRKIM (5) ve TURGUT USTA (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan ARMONDO (1) koşudaki favori isimdir.MISS PLANET (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MONTANA (3) ve OĞLUM MURAT (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki OPRAH (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BALAHATUN (2) en yakın takipçisi olacaktır.ÜMİTLİ (7) ve MADE IN FOÇA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: Artan formuyla KADHAN (1) ve OĞLUM BURAK (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BERKALP (5) en yakın takipçileri olacaktır.DOMANİÇ (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN