YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

18.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

14 Temmuz 2017 Cuma

Mami SAHIN

15 Temmuz Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda İNANLIM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÜNSALMIŞ (6) en yakın takipçisi olacaktır.BARANHAT (2) ve UÇARKANAT (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan AYBÜKE (1) koşudaki favori isimdir.THE WAVE (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FEVERAN (4) ve DORUKHATUN (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ARIM (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞEVALABLA (1) en yakın takipçisi olacaktır.ALBURAK KIZI (6-3) ve DULOCAN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla YOLCU HAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FANAA (2) en yakın takipçisi olacaktır.SENOŞ (1) ve UNDAUNTED (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KISS YOUR HANDS (4) ve CLOATTRO (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ENDLESS (2) en yakın takipçileri olacaktır.GOLDCREST (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla ENİSKEREM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRCENK (3) en yakın takipçisi olacaktır.IRKIM (5) ve TURGUT USTA (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan ARMONDO (1) koşudaki favori isimdir.MISS PLANET (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MONTANA (3) ve OĞLUM MURAT (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki OPRAH (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BALAHATUN (2) en yakın takipçisi olacaktır.ÜMİTLİ (7) ve MADE IN FOÇA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: Artan formuyla KADHAN (1) ve OĞLUM BURAK (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BERKALP (5) en yakın takipçileri olacaktır.DOMANİÇ (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


18.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

18.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

18.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN