YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

15 Temmuz 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

15 Temmuz Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Üst üste kazandığı koşuları ardından tamamladığı hazırlıkları da kusursuz Palermo, başarılarına bir yenisini ekleme uğraşı verecektir. Gücü nispetinde başarılı koşabilen uygun kilolu Royal Capucino ile hızla istenilen düzeye gelen Baydöker favoriye zorlu anlar yaşatacaktır. Kısa bir süre dinlendirilen Kavacık Beyi, lehine piste göz ardı edilmemeli. İstikrarlı Büyük Baba ile başarılı bir sezon geçiren Caferağa sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 5-6-2-3-4-1

4. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtacağını düşündüğüm Last Roman başta olmak üzere; Ramazan Efendi, Tiran, Queen Melisa, Bekirim ile Red Kit sırası ile değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 16-6-4-3-1-12

5. Koşu: Mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran Nevruz Çiçeği, sürekli binicisi ve muhafaza ettiği etkili durumuyla favori olmayı hak ediyor. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Vegool, bomboş sıkletiyle fazlaca ihmale gelmez. Yükselişteki İrembeyi, İstanbul'dan moralli giden Mirzalağa ile dereceli galoplarla hazırlanan Aslankaya hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 9-10-16-1-4

6. Koşu: Kendisine uygun rakipleri bulan Tınasoğlu ve bu kez DİLBAĞI takılacak olan Sarışın Kurt arasındaki mücadeleye, istim üzerindeki Pretty Duchess'de iştirak edebilir.

SIRALAMAM: 2-1-8

7. Koşu: Başarısız iki çim yarışı ardından son kez iştirak ettiği 1200 metrelik kum yarışını sonlarda yaptığı kuvvetli ataklarıyla kazanmayı bilen Küçük Eray, güzel çalışmaları ve klas jokeyi idaresinde yine çok şanslı. Tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2 // 3-1-8

8. Koşu: Problemleri giderilen ve hız verdiği çalışmaları tatminkar Cassowary, mesafesinde kuponlara öncelikli yazılmalı. Tabela diplerindeki koşularıyla dikkat uyandıran Green Puss, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır. Formu parlak Zuzunaz ile takı değişikliğine giden Patient hatalardan istifade edeceklerdir.

SIRALAMAM: 3-2-8-5