YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

15 Temmuz 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

15 Temmuz Şehitleri Koşusu'nu Ahmet Çelik ile MISS PLANET Kazandı

 

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, Ankara 75. Yıl Hipodromu, 15 Temmuz Şehitleri Koşusu'na (Açık-G2) ev sahipliği yaptı. 15 Temmuz 2016 tarihinde hayatlarını kaybeden vatanseverlere ithafen düzenlenen bu önemli koşuyu, Vefa İbrahim Aracı'nın sahibi ve yetiştiricisi olduğu doru dişi tay MISS PLANET (Native Khan - White Lily / Shining Wolf) jokeyi Ahmet Çelik idaresinde kazanmayı başardı. 

2 yaşlı safkan İngiliz taylarının katıldığı 2017 yılı 15 Temmuz Şehitleri Koşusu, çim pistte 1200 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 200.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun ikinciliğini, start almış olduğu 4 koşuyu da kazanarak bu önemli mücadeleye gelen ARMONDO (Mehmet Bora - Judiana / Dolphin Street) elde ederken,  OĞLUM MURAT (Torok - Show Girl / Mujdahit) üçüncü, son atakları ile RUN FOR DERYA (Victory Gallop - Strong Hope / Perfect Storm) ise tabelayı tamamlayan tay oldu.

Kazanan MISS PLANET için koşunun bitiriş derecesi 1.11.41 olurken, farklar 1 Boy - 2,5 Boy - 1/2 Boy şeklinde sonuçlandı.