YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

18 Temmuz 2017 Salı

GanyanTime.com

19 Temmuz Gökhan Deveci İSTANBUL Altılı Tahmini, Analiz ve Yorumları

 

GÜNÜN KALESİ COPPERFIELD 
Merhaba arkadaşlar, tatilde olacağımdan dolayı Perşembe gününden itibaren 1 hafta aranızda olamayacağım. Bu süre içersin de yorum ve altılı tahminlerimi paylaşamayacağım dan dolayı üzgün olduğumu belirtmek isterim. Umarım yaptığım yorumlar ile altılı çatınızı oluşturmanızda bir nebzede olsa katkıda bulunduysam ne mutlu bana. Her zaman tuttuğunuz ve takip ettiğiniz atların gelmesi dileği ile yakında görüşmek üzere. 
1.AYAK: Altılı ganyanın ilk ayağında, son yarışındaki üçüncülüğü tatminkar olan idmanlarında sergilediği 400/26.7 – 800/53 tatlı galobunda iyi durumda olan ve 200 metre daha uzayan mesafede 2-GOLDEN KING küçük ve misli kuponlara tek önerimdir. En ciddi rakipleri ise, 4-MAVRA ve 6-ÖZPAR değerlendirmeye alınabilir. 

2.AYAK: Sabırlı bekleme ile sonlarda yapacağı güçlü atakları ile rakiplerini mağlup etmesini beklediğim 3-RACİ en şanslı isimdir.Kötü koşması halinde,4-ERAYHAN, 1-TURGUT USTA, 8-DÜŞEŞ, 7-ADAM söz sahibi olacak diğer safkanlar olacaktır. 

3.AYAK: Bu ayakta cazip bir safkanı ön plana çıkarmak istiyorum. Son yarışında yaşadığı talihsiz olay yüzünden tabela dışı kalan 7-ALESSANDRA favorim. O yarışı hatırlayacağınız üzere ilk virajda rakibinden tampon yiyerek tökezlemişti. Bu durum safkana yarış içerisinde avantaj kaybettirdi. Bu sefer M.KAYA ile daha iyi koşmasını beklediğim safkan bugün için bende ön planda olacak. Rakipleri; ikincilik serisine son verecek olan 6-MY FREEDOM, 3-GANANDO SOLO, 4-HARPUT RÜZGARI, 2-ÇETOBEY, 5-KEREMTOSH diğer tuttuğum safkanlardır. 

4.AYAK: Kocatepe Grup 3 Koşusunda,G.KOCAKAYA ile mükemmel işlere imza atan ve birlikte iyi uyum yakalayan formda safkan 4- COPPERFIELD’i GanyanTime takipçilerine günün kalesi olarak öneriyorum. 

5.AYAK: Tabela ayağında uygun rakipleri yanında start alacak olan 1-BÜYÜK DOĞU küçük ve misli kuponlara tek önerim olacaktır. İkramiyeyi artırmak adına bu safkanın yanına cazip atlar eklemek istiyorum. Sırasıyla,4-DİŞİ KURT, 7-ALİNAZİK, 3-DALİCİM sağlam ve geniş kuponlarda değerlendirilmelidir. 

6.AYAK: Günün kapanış ayağında,İzmir de tabela dışında kaldığı yarışı ölçü almadığım 2 aylık aradan sonra bu yarışa dinç girecek olan 12-SARAYCARİYESİ favorim. Çime nazaran kısa kumda daha iyi yarışları olan kayaların atı 1-SIGNORA favorinin en ciddi rakibidir. Rakipleri sırasıyla,3,LEYLAŞKA, 4-BAHANE, 13-ŞENGÖNÜL, 7-ELMASOR bu ayakta diğer şanslı safkanlardır. Herkese bol şans. 

İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ 

1.AYAK: 2,4,6
2.AYAK: 3,4,1,8,7,2
3.AYAK: 7,6,3,4,2,5
4.AYAK: 4                                                                         
5.AYAK: 1,4,7,3
6.AYAK: 12,1,3,4,13,7