YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
26.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

18 Temmuz 2017 Salı

GanyanTime.com

19 Temmuz Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Grubun istikrarlı ismi olan 2 numaralı GOLDEN KING favorimdir. Kocaeli pistindeki son yarışını ölçü almadığım 6 numaralı ÖZPAR, tek yarışını kazandığı jokeyi idaresinde dikkate alınmalı. Kazandığı koşunun ardından daha iyi duruma gelen 8 numaralı MOSKOVAATEŞİ ile gördüğü koşu ile açıklarını gideren 9 numaralı UÇAN UÇAN unutulmamalı. 1 numaralı BAWEPİR, 3 numaralı AKKULA, 4 numaralı MAVRA, 5 numaralı MEGNEGİGÜLÜ ile 7 numaralı MUCİZEKAYA yazılarak ilk ayak kapatılabilir.

4. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 4. Koşusuna; 3 numaralı RACİ başta olmak üzere bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

5. Koşu: Geride bıraktığı 2 yarışın ardından koşu kazanacak kıvama gelen 6 numaralı MY FREEDOM’un, yakaladığı uygun grubu geride bırakarak maiden’a veda etmesini bekliyorum.

6. Koşu: Bu grubun üzerinde bir isim olan 4 numaralı COPPERFIELD’ın, son 3 koşusunda olduğu gibi kazanmaya devam etmesini bekliyorum.

7. Koşu: Son yarışıyla toparlandığını gözler önüne seren 4 numaralı DİŞİ KURT ile grubun formda ve istikrarlı ismi olan 1 numaralı BÜYÜK DOĞU ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 8 numaralı TETİNA sürprizim.

8. Koşu: Grubun en formda ismi olan 1 numaralı SİGNORA önde rahatsız edilmediği takdirde beyaz bayrak ayna yapabilir. Misli kupon yapacaklar tek yazabilir. Rakip yazacaklar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.

Kaynak: nesine.com


26.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN