YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

18 Temmuz 2017 Salı

GanyanTime.com

19 Temmuz Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Grubun istikrarlı ismi olan 2 numaralı GOLDEN KING favorimdir. Kocaeli pistindeki son yarışını ölçü almadığım 6 numaralı ÖZPAR, tek yarışını kazandığı jokeyi idaresinde dikkate alınmalı. Kazandığı koşunun ardından daha iyi duruma gelen 8 numaralı MOSKOVAATEŞİ ile gördüğü koşu ile açıklarını gideren 9 numaralı UÇAN UÇAN unutulmamalı. 1 numaralı BAWEPİR, 3 numaralı AKKULA, 4 numaralı MAVRA, 5 numaralı MEGNEGİGÜLÜ ile 7 numaralı MUCİZEKAYA yazılarak ilk ayak kapatılabilir.

4. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 4. Koşusuna; 3 numaralı RACİ başta olmak üzere bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

5. Koşu: Geride bıraktığı 2 yarışın ardından koşu kazanacak kıvama gelen 6 numaralı MY FREEDOM’un, yakaladığı uygun grubu geride bırakarak maiden’a veda etmesini bekliyorum.

6. Koşu: Bu grubun üzerinde bir isim olan 4 numaralı COPPERFIELD’ın, son 3 koşusunda olduğu gibi kazanmaya devam etmesini bekliyorum.

7. Koşu: Son yarışıyla toparlandığını gözler önüne seren 4 numaralı DİŞİ KURT ile grubun formda ve istikrarlı ismi olan 1 numaralı BÜYÜK DOĞU ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 8 numaralı TETİNA sürprizim.

8. Koşu: Grubun en formda ismi olan 1 numaralı SİGNORA önde rahatsız edilmediği takdirde beyaz bayrak ayna yapabilir. Misli kupon yapacaklar tek yazabilir. Rakip yazacaklar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.

Kaynak: nesine.com