YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Temmuz 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

20 Temmuz Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Son koşularını kazanan DUKE PROSPERO (5) ve HAS YAĞIZ (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SMILING BABY (2) ve MISTER RAIN (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: tkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile AKARÇAY (1) favorimizdir. ERBABAM (4), ŞEVALABLA (7) ve ALBURAK KIZI (7) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan KING CROWN (1) favorimizdir. Bu mesafede iyi koşmasını beklediğimiz SHUTKA (2) favorinin ciddi rakibi olup; BAHATHER (3) ve CARACAS (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan BURÇAKHAN (4) usta jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren DOMANİÇ (1) favorinin ciddi rakibi olup; MUSON RÜZGARI (9) ve HAYATI CEDİD (5) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile STAR RUBY (4) ve KARAFIRAT (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SABRE DANCE (10) ve WINE FOR WINNERS (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen HEYAMOLA (2) favorimizdir. İyi durumu ile CİHAN PEHLİVANI (1) favorinin ciddi rakibi olup; ZÜMRÜTHAN (3) ve GIPSY DANGER (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Etkili koşuları ile FLYING BIRD (8) ve bu mesafede iyi yarışlar çıkarabilen PERHANE (1) birinciliğin güçlü adayları olup; MADEMOISELLE (5) ve SAYDA (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Yarış hayatına iyi başlangıç yapan FARİSE (2), kım pistteki başarılılarını çim pistte de beklediğimiz ALTUNBİR (1), son koşusunda beklenenden iyi koşan İZELİM (10) ve son yarışında dikkat çeken HÜMA SULTAN (3) son koşuda sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.