YENİ

20 Temmuz 2017 Perşembe

Mami SAHIN

20 Temmuz Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Yarış hayatına bu pistte başlayıp sürekli tabela içinde bulunan AÇIK KIRMIZI (8) bu kez uygun rakipleri yanında günün güvenilir safkanlarından olup; hata yapması halinde GEDİZKAYA (4-3-5-6-10-11), ATEŞİNHIRSI (1) ve TEKARSLAN (7) değerlendirilebilir.

2.Koşu: Son üç koşusunu kazanan LEXINGTON FIRE (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; İLKERBEYLİ (5), TOKATÇI (2) ve AUBERON (3) hata kollayacak safkanlardır.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KAYACENK (4-3-6-8) ve FIRRRE (9) birinciliğin güçlü adayları olup; HIZLISOY (10) ve KULA (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Üstün performansı ile GÜMBÜRGÜMBÜR (2) günün güvenilir safkanlarından olup; BİLDENHAN (1) ŞAHPAZLI (4), ve ATASOY (3) hata arayacak safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen SAVUR YILDIZI (4) favorimizdir. İyi durumu ile ANATOLIAN STORM (1) favorinin ciddi rakibi olup; BECERİKLİHAN (2) ve ÇORUH (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen FLY SO FREE (1) favorimizdir. İyi durumu ile FANCYCHANCY (2) favorinin ciddi rakibi olup; TO BE BY YOUR SIDE (4) ve MASTAR KIZI (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AL ADALIM (8) ve LOGÜM (5) birinciliğin güçlü adayları olup; UÇANBİLGİN (6) ve ÜZÜMBAĞI (10) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Burada bir koşu gören PROXIMO (9) favorimizdir. İyi durumu ile WEST GROVE (4) favorinin ciddi rakibi olup; MEGAFORCE (3) ve FAIRY DANCER (10) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.