YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA TAHMİNLERİ GECE, ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Temmuz 2017 Perşembe

Mami SAHIN

20 Temmuz Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatına bu pistte başlayıp sürekli tabela içinde bulunan AÇIK KIRMIZI (8) bu kez uygun rakipleri yanında günün güvenilir safkanlarından olup; hata yapması halinde GEDİZKAYA (4-3-5-6-10-11), ATEŞİNHIRSI (1) ve TEKARSLAN (7) değerlendirilebilir.

2.Koşu: Son üç koşusunu kazanan LEXINGTON FIRE (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; İLKERBEYLİ (5), TOKATÇI (2) ve AUBERON (3) hata kollayacak safkanlardır.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KAYACENK (4-3-6-8) ve FIRRRE (9) birinciliğin güçlü adayları olup; HIZLISOY (10) ve KULA (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Üstün performansı ile GÜMBÜRGÜMBÜR (2) günün güvenilir safkanlarından olup; BİLDENHAN (1) ŞAHPAZLI (4), ve ATASOY (3) hata arayacak safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen SAVUR YILDIZI (4) favorimizdir. İyi durumu ile ANATOLIAN STORM (1) favorinin ciddi rakibi olup; BECERİKLİHAN (2) ve ÇORUH (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen FLY SO FREE (1) favorimizdir. İyi durumu ile FANCYCHANCY (2) favorinin ciddi rakibi olup; TO BE BY YOUR SIDE (4) ve MASTAR KIZI (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AL ADALIM (8) ve LOGÜM (5) birinciliğin güçlü adayları olup; UÇANBİLGİN (6) ve ÜZÜMBAĞI (10) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Burada bir koşu gören PROXIMO (9) favorimizdir. İyi durumu ile WEST GROVE (4) favorinin ciddi rakibi olup; MEGAFORCE (3) ve FAIRY DANCER (10) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN