YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
26.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Temmuz 2017 Perşembe

Mami SAHIN

20 Temmuz Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Ciddi rakipler arasındaki son sınavında tabelaya girememesine rağmen elde ettiği dereceyle bu grupta bir adım öne çıkan Kayacenk ile tatminkar ilk sınavı ardından bir süre dinlendirilen Gazanefer ikilisine eşit şans tanımaktayım. Firre, Hızlısoy ve Kula geniş kuponlar için düşünülebilir.

SIRALAMAM: 4-2-9-10-5

4. Koşu: Kocaeli pistinde şimdiye kadar katıldığı 6 startından 5'ni kazanan ve sadece bir kez geçilen kalite safkan Gümbürgümbür, ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim. Kusursuz hazırlıkları ve yüksek tempoda gitmesi muhtemel koşuda safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2

5. Koşu: İstanbul'daki ilk çim yarışında olumlu izlenimler veren ve iç pisteki hazırlıklarında da beğenimi toplayan Çoruh'a başta şans vermekteyim. Orijin olarak yatkın olduğu piste Anatolian Storm, en az favori kadar iddialı olur. Beceriklihan, Savur Yıldızı, My Hope ile Oko Moye sağlam kuponlara yazılarak bu ayak kapatılabilir de.

SIRALAMAM: 3-1-2-4-5-6

6. Koşu: Oldukça güzel bir form yakalayan Fancychancy, kantarmasını iyi okuyan pilotuyla yine çok şanslı. Kısa bir süre dinlendirilen Mastar Kızı, İstanbul'dan iyi giden Fly So Free ile yükselişteki To Be By Your Side en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 2-3-1-4

7. Koşu: Gördüğü koşusu ardından tamamladığı hazırlıkları ışıltılı Uçanbilgin, edindiği tecrübeyle çok daha iddialı olacaktır. Problemleri giderilen Logüm ile formunda önemli derecede gelişmeler bulunan Al Adalım en yakın takipçileridir.

SIRALAMAM: 6-5-8

8. Koşu: İstanbul'daki yarış galobunda beğenimi toplayan Proximo ile her geçen gün daha iyi duruma ulaşan Farless Champion ikilisine eşit şans vermekteyim. Megaforce, West Grove, Adalson ile Divine Boy hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 9-5-3-4-1-2


26.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN