YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

20 Temmuz 2017 Perşembe

GanyanTime.com

20 Temmuz Özgür Gökçe KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmin ve Analizleri

 

AL ADALIM: Urfa'da istenileni veremeyen tay geçtiğimiz hafta Kocaeli'deki son koşusunda startla birlikte en iç kulvardan çıkan Diyapir isimli taydan tampon yedikten sonra az da olsa adaptasyon sorunu yaşadı, bu da yetmezmiş gibi son 800'e yaklaşırken bariyer dibinden devam etmek isteyen tayın kulvarı Issız Kadın isimli tay tarafından kapatıldı, bu defa Ahmet Arslan tayı dışarı almak isterken Issız Kadın isimli tay tekrar kulvarını kapattı. Bu esnada da AL ADALIM'ın ön grupla arası açıldı. Virajı uzak farkla 6. sırada ve bariyere yakın dönen tay son 300'de en dış kulvara çıkıp 200'den sonra müthiş ataklarla gelmesine rağmen artık atı alan çoktan Üsküdar'ı geçmişti ki bu talihsizlikleri yaşamasaydı günün ağır favorisi konumundaki Nazlıgelinim isimli tayı bile rahatlıkla geçebilirdi. Kocaeli'ye getirildiğinden beri idmanlarında Ahmet Arslan'ın özel olarak ilgilendiği ve yine kendisiyle start alacak olan AL ADALIM zorlu maiden koşuda tereddütsüz bankomdur. 

PROXIMO: Yarış hayatına çok iyi başlayıp 2016 yılının sonlarına doğru gerileme dönemine giren safkan yaklaşık 3 ay ara verdikten sonra 2017 Şubat ayında Zafer Ateşi, Heyamola, Oddjob, Bozburun gibi hazır isimlerle koşunca haliyle tabela dışında kalmıştı. O yarıştan sonra ise 5 ay daha geriye alınan safkan son yarışında Kocaeli'de 1200/1.14.92 ile 4. olurken formunda gelişmeler olduğunu gösterdi. Son yarışında olduğu gibi yine Okan Gökçe'nin bineceği safkanın bugün bir tık daha iyi koşacağını düşünüyorum. Mesafenin ideal, rakiplerin uygun oluşu nedeniyle eğer Okan Gökçe sıklıkla yaşadığı kulvar bulma sorununu yaşamazsa PROXIMO'nun şansı bir hayli artacaktır. Bankomdur. 

2 adet bankomla birlikte diğer ayaklarla ilgili detaya girmeden şablonumu paylaşmak istiyorum. 


KOCAELİ ALTILI 

1.Ayak: 4-10-2-5-9-3-1-8
2.Ayak: 4-2-1 // 3-8-10-6-7-9-5
3.Ayak: 3-4-1-2-5-6
4.Ayak: 4-3-1-2-5
5.Ayak: 8-AL ADALIM
6.Ayak: 9-PROXIMO

Ekonomik Şablon: 43.20 TL
Geniş Şablon: 144 TL

Bol şanslar..