YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA TAHMİNLERİ GECE, ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Temmuz 2017 Perşembe

Mami SAHIN

20 Temmuz Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Yarış hayatına çok şık bir şekilde başlayan ve üst üste kazandıktan sonra biraz geri alınan GIPSY DANGER, bugün giderdiği sorunlarla günün dördüncü ayağında kendine uygun rakipler yanında start alacak. Yatkın olduğu çim pistte bugün kazanmasını bekliyorum. Günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz.

Ankara programında bugün çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer safkan ise LITTLE BIRD olacak. İdman pistindeki işleri beğenilen ve kumda daha iyi bir performans sergileyen safkan tercihli start ile bu koşuya katılacak. Bincisi hata yapmazsa bugün kazanabilir. Günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Ankara programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler günün son ayağında UMUT ÇİÇEĞİ'ne güvenebilir. Pedigrisi ve padoku beğenilen Tamerinoğlu yavrusu ilk kez çime çıkacak. Pisti yadırgamamasını bekliyorum. 

Eko Kupon: 1-2-3-4-5 / HEPSİ / HEPSİ / 4 / 4 / 4

Normal Kupon: 1-2-3-4-5 / HEPSİ / HEPSİ / 4 / 4 / 1-4


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN