YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

20 Temmuz 2017 Perşembe

Mami SAHIN

20 Temmuz Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Yarış hayatına çok şık bir şekilde başlayan ve üst üste kazandıktan sonra biraz geri alınan GIPSY DANGER, bugün giderdiği sorunlarla günün dördüncü ayağında kendine uygun rakipler yanında start alacak. Yatkın olduğu çim pistte bugün kazanmasını bekliyorum. Günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz.

Ankara programında bugün çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer safkan ise LITTLE BIRD olacak. İdman pistindeki işleri beğenilen ve kumda daha iyi bir performans sergileyen safkan tercihli start ile bu koşuya katılacak. Bincisi hata yapmazsa bugün kazanabilir. Günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Ankara programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler günün son ayağında UMUT ÇİÇEĞİ'ne güvenebilir. Pedigrisi ve padoku beğenilen Tamerinoğlu yavrusu ilk kez çime çıkacak. Pisti yadırgamamasını bekliyorum. 

Eko Kupon: 1-2-3-4-5 / HEPSİ / HEPSİ / 4 / 4 / 4

Normal Kupon: 1-2-3-4-5 / HEPSİ / HEPSİ / 4 / 4 / 1-4