YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

20 Temmuz 2017 Perşembe

Mami SAHIN

21 Temmuz Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ÖKSÜZBEY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.PANAMA (5) ciddi rakibi olacaktır.ŞERİFOĞLU (6) ve ASLINAZ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla MY CEM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BOLVADİN (1) en yakın takipçisi olacaktır.HABERATLI (5) ve YARİSSA (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki RUSDAMAT (5) ve UÇANGÜZEL (10) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEKMUTLU (6) en yakın takipçileri olacaktır.ECLIPSE (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla LADY FALCON (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AUTUMN PEARL (4) en yakın takipçisi olacaktır.ERYN (2) ve ATMACA KIZ (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki LAZPACI (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKINSOY (8) en yakın takipçisi olacaktır.OĞLUMBAKİ (6) ve BOYLAM (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla CAMPS BAY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAY JAK (3) en yakın takipçisi olacaktır.INTOCU (4) ve KÜLÜNK RÜZGAR (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki UÇARER (9) ve ULUER (10) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.OLGUNABİ (7) ciddi rakipleri olacaktır.KIRIM BEYİ (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: Formda olan ENDERGÜL (7) koşudaki favori isimdir.AYKARA (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÜLGÜNKIZ (8) ve GÜMÜŞKUŞAK (2) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi formuyla ASARCIKLI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GALAPAGOS (11) en yakın takipçisi olacaktır.AK KATMER (4) ve KURYE (5) sonraki ihtimallerdir.