YENİ
19 Ekim Perşembe günü Ankara yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen 1 kişi 159.111,75 TL ikramiyenin sahibi oldu.

20 Temmuz 2017 Perşembe

Mami SAHIN

21 Temmuz Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ÖKSÜZBEY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.PANAMA (5) ciddi rakibi olacaktır.ŞERİFOĞLU (6) ve ASLINAZ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla MY CEM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BOLVADİN (1) en yakın takipçisi olacaktır.HABERATLI (5) ve YARİSSA (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki RUSDAMAT (5) ve UÇANGÜZEL (10) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEKMUTLU (6) en yakın takipçileri olacaktır.ECLIPSE (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla LADY FALCON (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AUTUMN PEARL (4) en yakın takipçisi olacaktır.ERYN (2) ve ATMACA KIZ (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki LAZPACI (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKINSOY (8) en yakın takipçisi olacaktır.OĞLUMBAKİ (6) ve BOYLAM (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla CAMPS BAY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAY JAK (3) en yakın takipçisi olacaktır.INTOCU (4) ve KÜLÜNK RÜZGAR (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki UÇARER (9) ve ULUER (10) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.OLGUNABİ (7) ciddi rakipleri olacaktır.KIRIM BEYİ (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: Formda olan ENDERGÜL (7) koşudaki favori isimdir.AYKARA (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÜLGÜNKIZ (8) ve GÜMÜŞKUŞAK (2) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi formuyla ASARCIKLI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GALAPAGOS (11) en yakın takipçisi olacaktır.AK KATMER (4) ve KURYE (5) sonraki ihtimallerdir.