YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

21 Temmuz 2017 Cuma

Mami SAHIN

21 Temmuz Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda IMPASSABLE GIRL (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HATCHE (1) en yakın takipçisi olacaktır.GINA MONTANA (6) ve ÇIĞ (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GREY CLOUD (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.ATEŞİN RÜZGARI (4) en yakın takipçisi olacaktır.ALHUN (2) ve AGUMBA (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla SAHİPBEY (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÜNALAMCA (4) ciddi rakibi olacaktır.AKSAKAL (1) ve ALEMİN KRALI (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BEKMEZ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BELEKİ (6) en yakın takipçisi olacaktır.YİĞİTER (2) ve ÖZBAYHAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Artan formuyla NICK NACK (9) ve ENTERTAINMENT (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DATOME (2) ciddi rakipleri olacaktır.FLOATING HEART (4-8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla BLOOMY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MAKARACI ÇOCUK (3) ciddi rakibi olacaktır.AK DIAMOND (1) ve TİMSAL (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan GÜNGÖR BABA (1) koşudaki favori isimdir.BAYBAŞKAN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PAIX (5) ve BÜYÜK AĞA (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ULUKIZ (2) ve YABANKIZ (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARACAGÜZELİ (4) ciddi rakipleri olacaktır.BEYZA SULTAN (1-5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla MONTEGO (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CANKURTBEY (1) ciddi rakibi olacaktır.AKSOYAK (4) ve ABUŞ (6) sonraki ihtimallerdir.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN