YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

21 Temmuz 2017 Cuma

Mami SAHIN

21 Temmuz Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda IMPASSABLE GIRL (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HATCHE (1) en yakın takipçisi olacaktır.GINA MONTANA (6) ve ÇIĞ (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GREY CLOUD (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.ATEŞİN RÜZGARI (4) en yakın takipçisi olacaktır.ALHUN (2) ve AGUMBA (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla SAHİPBEY (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÜNALAMCA (4) ciddi rakibi olacaktır.AKSAKAL (1) ve ALEMİN KRALI (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BEKMEZ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BELEKİ (6) en yakın takipçisi olacaktır.YİĞİTER (2) ve ÖZBAYHAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Artan formuyla NICK NACK (9) ve ENTERTAINMENT (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DATOME (2) ciddi rakipleri olacaktır.FLOATING HEART (4-8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla BLOOMY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MAKARACI ÇOCUK (3) ciddi rakibi olacaktır.AK DIAMOND (1) ve TİMSAL (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan GÜNGÖR BABA (1) koşudaki favori isimdir.BAYBAŞKAN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PAIX (5) ve BÜYÜK AĞA (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ULUKIZ (2) ve YABANKIZ (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARACAGÜZELİ (4) ciddi rakipleri olacaktır.BEYZA SULTAN (1-5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla MONTEGO (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CANKURTBEY (1) ciddi rakibi olacaktır.AKSOYAK (4) ve ABUŞ (6) sonraki ihtimallerdir.