YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
26.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Temmuz 2017 Cuma

Mami SAHIN

21 Temmuz Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda IMPASSABLE GIRL (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HATCHE (1) en yakın takipçisi olacaktır.GINA MONTANA (6) ve ÇIĞ (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GREY CLOUD (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.ATEŞİN RÜZGARI (4) en yakın takipçisi olacaktır.ALHUN (2) ve AGUMBA (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla SAHİPBEY (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÜNALAMCA (4) ciddi rakibi olacaktır.AKSAKAL (1) ve ALEMİN KRALI (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BEKMEZ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BELEKİ (6) en yakın takipçisi olacaktır.YİĞİTER (2) ve ÖZBAYHAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Artan formuyla NICK NACK (9) ve ENTERTAINMENT (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DATOME (2) ciddi rakipleri olacaktır.FLOATING HEART (4-8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla BLOOMY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MAKARACI ÇOCUK (3) ciddi rakibi olacaktır.AK DIAMOND (1) ve TİMSAL (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan GÜNGÖR BABA (1) koşudaki favori isimdir.BAYBAŞKAN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PAIX (5) ve BÜYÜK AĞA (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ULUKIZ (2) ve YABANKIZ (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARACAGÜZELİ (4) ciddi rakipleri olacaktır.BEYZA SULTAN (1-5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla MONTEGO (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CANKURTBEY (1) ciddi rakibi olacaktır.AKSOYAK (4) ve ABUŞ (6) sonraki ihtimallerdir.


26.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN